- homiki.pl - http://homiki.pl -

Zima nam niestraszna, bo czytamy ''Zadrę''!

Z okładki jesienno-zimowej Zadry uśmiechają się do nas uczestniczki obozu Feministycznej Akcji Letniej, a wewnątrz numeru można obejrzeć i przeczytać fotorelację z tego obozu.

Zadrę otwierają teksty związane z feministyczną refleksją na temat macierzyństwa, a oprócz tego można w niej przeczytać także o kobietach w Nepalu, Afganistanie, Tadżykistanie i Hiszpanii. Sprawy dotyczące kobiet w Polsce pojawiają się w artykułach o aktualnych protestach przeciwko seksizmowi i dyskryminacji kobiet, a także przeciwko minister Radziszewskiej.

Polecamy też fotorelację o terrorze piękności domowej roboty, rozmowę z Ingą Iwasiów i Olgą Tokarczuk, tekst o doktorze House’ie jako feminiście, o warsztatach ze znaną eko-wiedźmą i wszystkie inne zadrzane teksty z Matką Bolka włącznie, która tym razem postanowiła kandydować w wyborach za pomocą swego uroczego ciała.

Najnowsza Zadra to 120 stron feministycznego czytania i inspiracji na zimowe wieczory. Od pierwszych dni grudnia w Empikach i salonach Kolportera.

Homiki polecają „Zadrę”!
więcej info na stronie: www.efka.org.pl [1]