''Pomieszanie płci'' w Klubie Filmowym LGBT

Filmy LGBT stanowią niewielką część całej produkcji, a wśród nich filmy z biseksualnymi bohaterami – to zupełna rzadkość. Z tym większą przyjemnością zapraszamy na seans „Pomieszania płci”

„Pomieszanie płci” („Confusion des genres”, 2000, reż. Ilan Duran Cohen) to nowoczesne kino obyczajowo-psychologiczne w najlepszym francuskim wydaniu.

Biseksualny Alain przekroczył czterdziestkę. Szefuje mu kobieta, jednocześnie jego przyjaciółka i kochanka, może również przyszła żona. Podoba mu się klient – podejrzany o morderstwo przystojniak. Z jego narzeczoną nawiązuje dziwną znajomość. Do tego jeszcze dochodzi romans z młodym, napalonym chłopakiem, który w całym tym zamieszaniu nie widzi żadnego problemu. Jak Alain sobie poradzi?

Grający w filmie główną rolę Pascal Greggory otrzymał nominację do Cezara za najlepszą rolę męską, a Cyrille Thouvenin w roli jego kochanka – nominację dla najbardziej obiecującego aktora.

Seans „Pomieszania płci” (95 min.) odbędzie się w poniedziałek, 27 września 2010 r. o godz. 19 w Nowym Wspaniałym Świecie, czyli siedzibie Krytyki Politycznej w Warszawie, ul. Nowy Świat 63 (skrzyżowanie Nowego Świata z ul. Świętokrzyską), I piętro.

Po filmie zapraszamy na dyskusję.

Prowadzenie: Mariusz Kurc i Bartosz Żurawiecki

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa