Ślub w chmurach – dla polskiej pary les/gej?

Skandynawskie linie lotnicze SAS wpadły na pomysł ciekawej kampanii reklamowej, którą można niemalże uznać za kampanię społeczną. Być może pragnąc poprzeć starania osób LGBTQ w krajach, w których nie mogą one zawrzeć związków małżeńskich, a na pewno pragnąc zainteresować tzw. „różowych klientów” przygotowały konkurs, którego zwycięzcy wezmą ślub – w chmurach. Podobno pierwszy na świecie!

W konkursie biorą również udział polskie pary! Jedną z nich jest należąca do „zaprzyjaźnionych blogerów” Ewa oraz jej partnerka Gosia (znane również z kabaretu Barbie Girls). Swój udział w konkursie argumentują tak: Postanowiłyśmy z Gosią spróbować – w końcu trzeba mieć marzenia. Poza tym fajnie by było, gdyby pierwszą parą jednopłciową, która weźmie ślub w przestworzach, była para kobiet z Polski. Zawsze to szansa na szerszą promocję naszych postulatów. (trzyczesciowygarnitur.blogspot.com)

Inną polską parą jest również „zaprzyjaźniony bloger” Jacek ze swoim partnerem Marcinem. Jacek pisze: zachęcam wszystkie pary w Polsce do dodania własnego profilu. Może to sposób na to, by zwrócić uwagę na to, że tworzymy związki i chcemy ich legalizacji. (hyakinthos1978.blogspot.com)

Zachęcamy do udziału w konkursie, poparcia „naszych” kandydatów (w samolocie konkursowym są również inne pary z Polski) lub zarejestrowania się samodzielnie. Jak pisze Ewa, Głosujmy na wszystkich! Polska pierwsza trójka – to będzie dopiero coś!

Aby poprzeć konkretną parę, najlepiej znaleźć ją na liście pasażerów na stronie http://love.flysas.net/ najeżdżając myszką na „siedzenia” w samolocie (Gosia i Ewa są już w ścisłej czołówce!) lub wpisując imiona w wyszukiwarce. Następnie należy „oderwać” kupon od biletu danej pary. Można to robić codziennie – zachęcamy to wysiłku ku wspólnej chwale!

8 komentarzyŚlub w chmurach – dla polskiej pary les/gej?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa