Groza na rządowej stronie internetowej

Warto bronić wolności, którą homoseksualni ideolodzy chcą ograniczyć.
Akceptacja, pochwała homoseksualizmu jest ewidentnie niezgodna ze światopoglądem katolickim, dlatego szkoła katolicka ma prawo nie zatrudniać a nawet zwolnić osobę homoseksualną

– takie i wiele innych wypowiedzi zapełniły dziś oficjalną, rządową stronę internetową. W Polsce. Stronę Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania. A jakże – Elżbiety Radziszewskiej.

Inne przykłady?

Nie zdziwiłbym się, gdyby po wypowiedziach pani minister zaprotestowały ekstremistyczne organizacje homoseksualistów, radykałowie, których na marginesie życia publicznego zawsze jest co niemiara i których w demokratycznym kraju należy tolerować.

jeszcze:

Niech karą za normalne, zdrowe poglądy nie będzie dymisja! Niech nie pozwoli Pan, by mniejszościowe, radykalne grupy feministyczne dyktowały to, jak żyć ma większość Polaków, w tym także większość Pana wyborców!

Wszystkie teksty pojawiły się dziś. Można zapoznać się z nimi w rubryce Aktualności, gdzie zwykle opisywano prace Biura pani pełnomocnik. Nad całością dumnie unosi się godło – orzeł biały.

W związku z sytuacją, w jakiej znalazła się Minister Elżbieta Radziszewska po publikacji wywiadu udzielonego tygodnikowi „Gość Niedzielny”, do biura Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania wpływają tysiące maili wyrażających solidarność i poparcie dla słów i działań Pani Minister. Dzwonią również organizacje współpracujące z pytaniem, jak mogą wesprzeć Panią Minister – czytamy w notce „Dziękujemy za słowa poparcia”.

Dalej następuje czyta groteska: Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy wyrażając nadzieję, iż zaistniała sytuacja w sposób korzystny przyczyni się do podniesienia świadomości Polaków na temat idei równego traktowania, przeciwdziałania dyskryminacji oraz instrumentów prawnych przysługujących każdemu obywatelowi – niezależnie od płci, rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, religii lub wyznania, poglądów politycznych, wieku, orientacji seksualnej, stanu cywilnego czy rodzinnego.

Sic!!!

Teksty z dzisiejszych „newsów” Radziszewskiej pochodzą z seriwów deon.pl, Rzeczpospolitej, materiałów Katolickiej Agencji Informacyjnej. Zamieszczono też przesłanie Tomasza P. Terlikowskiego, „ojca czworga dzieci” (tak w podpisie). I jego adnotację: „Znani” (jak ich uroczo zatytułowała „Gazeta Wyborcza”) [chodzi o list przeciw Radziszewskiej opublikowany przez GW – red] już napisali do Donalda Tuska, by ten odwołał minister Radziszewską. I jakoś mam coraz mniej wątpliwości co do tego, że premier może to zrobić. Dlatego swój apel do premiera zdecydowałem się napisać i ja. A chętnych do jego podpisania także zapraszam. Proszę o przysyłanie swoich podpisów – z podaniem imienia i nazwiska a także wykształcenia/zawodu – na adres: klub@fronda.pl

Od kiedy to strona rządowa użycza swoich łamów Frondzie?

Ale to jeszcze nie wszystko.

Czy pamięta ktoś fundację Mama i Tata, protestującą, dla dla dobra dzieci, przeciwko EuroPride w Warszawie? Fundacja przygotowała wzór listu w obronie Radziszewskiej, a jej biuro ochoczo ów wzór zamieszcza:

Zwracamy się do Państwa z apelem. Nie zostawmy Pani Minister Radziszewskiej samej! Zabierzmy głos w jej sprawie. Poprzyjmy Panią Minister wysyłając na adresy e-mail Kancelarii Premiera kontakt@kprm.gov.pl (lub używając formularza http://www.kprm.gov.pl/premier/napisz_do_premiera/) oraz Rzecznika Praw Obywatelskich rzecznik@rpo.gov.pl (lub używając formularza https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1) z kopią do wiadomości na adres Fundacji apel@mamaitata.org.pl i biura Pani Minister bprt@kprm.gov.pl list o przykładowej treści… i tu następuje ów wzór.

To chyba ewenement na skalę światową, by krytykowany polityk na stronie www swego urzędu zamieszczał wzór listu we własnej obronie!

Byłoby to śmieszne, gdybyśmy nie mieli do czynienia z oficjalną stroną www urzędu, będącą tak naprawdę podstroną Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – przecież biuro Radziszewskiej to część kancelarii premiera Tuska.

Gdyby ktoś miał ochotę zapytać o standardy prowadzenia stron www w Kancelarii Premiera niech skorzysta z tego adresu: kontakt@kprm.gov.pl

(red.)

15 komentarzyGroza na rządowej stronie internetowej

 • antoś

  [Re: Groza na rządowej steronie internetowej]

  ej, to są jakieś jaja! ja nie wierzę…..

 • Soniasonia

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  Przypomnijcie mi raz jeszcze, bo chyba się po drodze pogubiłam – mieszkamy w Polsce czy jakiejś środkowoazjatyckiej republice naftowej??!

 • KaFor

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  Obawiam się, iż mamy tu do czynienia z przesłankami pozwalającymi na przypuszczenie, iż osoba Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, aktualnie to ważne stanowisko piastująca, ma poważne problemy z sobą.

 • vito222222

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  A mnie się podoba że radziszewska pokazuje środkowy palec wszystkim na nią plującym. U nas nie obowiązują żadne standardy życia publicznego, to jest oczywiste dla każdego, dlatego wolno wszystko.
  Tylko, że wolno wszystko ludziom z rządu wobec szaraków ale szarakom wobec ludzi z rządu nie wolno nic złego pisać, bo na straży interesów pani radziszewskiej i innych ludzi u koryta rządowego czuwają m in portale homo jak homiki czy innastrona, pieczołowicie usuwające ludzkie komentarze na temat rządzących a nawet usuwające samych uich autorów…..

  także homiki, nie bądźcie obłudne, nawalacie na panią minister ale w białych rękawiczkach, jedyne co umiecie to powzdychać że ojoj ojoj jak ta pani tak mogła o nas napisać a ta pani was miesza z błotem…..a wy nie dopuszczacie słów krytyki tej pani i jej rządu pochodzących od zwykłych szarych ludzi…

 • Alexas

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  Soniasonia, kochanie we Francji nadal uwaza sie wszystkie kraje bloku wschodniego za Azje, a wiec zgadlas – nadal mieszkasz w Azji 🙂

 • maciek

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  „nawalac” w kogokolwiek.. dawac dobry przykład.. mam dosc zwykłych szarych ludzi.. zmienił mi się współlokator – granice mojej tolerancji obejmują jego osobę.. mnie by zależało by nie było szkół katolickich, by „niczego nie było”, jak/bo się nie da to staram się odseparowac, nie sobie ta osoba „nie taka” seksualnie czy jakoś rozwiązuje problemy sama jeśli czuje jakąś zbieżnosc z kościołem, jak wierzy niech się modli by bóg działał (bo bóg podejmuje najlepsze decyzje i działania zawsze tzn gdybyśmy się nie modlili to nie, czy co byśmy mu nie gadali on wie co lepiej i robi swoje, ponadto UFO myśli tak ja myślę, że UFO myśli)

 • maciek

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  nie sobie – niech sobie
  „nie taka” – jakaś „nie taka” dla kościoła
  jeśli ktoś jakkolwiek wspiera kościół a ma jakiś okołokościołowy problem niech sobie go sam rozwiązuje – taka wersja jaskrawa, a w praktyce ze zgagą i bólem głowy może interesowałbym się tym problemem, ostatecznie nie ludzie stworzyli siebie i świat który nie może byc niepojebany, każdego można uznawac za ofiare, ale niekiedy nie mam nerwów itp

 • jk

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  t oco wyprawia radziszewska na stronie jest znujace. to mi przypomina magnetofon w szafie z Misia, na ktorym jarzabek nagrywal sie dla prezesa.

 • KaFor

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  A tymczasem premier, jak na razie, nie przewiduje dymisji minister, a jedynie rozmowę.

 • Soniasonia

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  @Alexas
  Niestety, nie jesteśmy potentatem naftowym. To niesprawiedliwe – same minusy bycia „krajem na końcu świata”, a żadnych korzyści, nawet jednego publicznego tropikalnego basenu z prawdziwym piaskiem z Meladiwów (ostanio otwarty w Kazachstanie).

 • idlxdb

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  Jakoś tak mi się przypomniały słowa Świętego Pawła Apostoła: „Kobiecie zaś nauczać nie pozwalam” i tak mnie korci, żeby podpowiedzieć Pani Radziszewskiej, że szkoła katolicka ma prawo nie zatrudnić nauczycielki za bycie kobietą.

 • idlxdb

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  No, a geje to przecież prawie kobiety, więc naturalnie też są wyłączeni z nauczania, nie?

 • idlxdb

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  Choć hm, chyba faktycznie ma takie prawo. Są w Polsce szkoły dla chłopców, które zatrudniają tylko nauczycieli i szkoły dla dziewczynek uczonych tylko przez nauczycielki.

 • antoś

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  należy podjąć starania by otworzyć Instytut Na Rzecz Praktycznej Dyskryminacji im. Elżbiety Radziszewskiej.
  Instytut pięknie by się uśmiechał, cieszył, że jest chryja bo może prezentować czym zajmuje się jego biuro i zamartwiał, że nie on a Ewa Kopacz jest ministrem zdrowia.

 • miv

  [Re: Groza na rządowej stronie internetowej]

  Fragment wywiadu z Radziszewską, RMF, 26.03.08:

  „Konrad Piasecki: Gdzie jest dyskryminacja homoseksualistów w Polsce?

  Elżbieta Radziszewska: Na przykład w dostępie do pracy. Nieraz przetoczyła się przez Polskę dyskusja, bo ktoś powiedział, że np. homoseksualista nie może uczyć dzieci w szkole.

  Konrad Piasecki: A pani zdaniem może?

  Elżbieta Radziszewska: Oczywiście. Przecież to nie jest kryterium przyjmowania do pracy w szkole.

  Konrad Piasecki: Może być opiekunem w internacie, może być wychowawcą na koloniach?

  Elżbieta Radziszewska: Może być. Jeśli jest dobrym pedagogiem i dobrze się spisuje na stanowisku, które wykonuje, to nie powinno mieć znaczenia. I to jest m.in. moja rola, by zapobiegać tego typu zachowaniom dyskryminacyjnym.”

  Schizofrenia!?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa