Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje…

Podajemy z gazetą.pl:

- Akurat to co się stało w tych dniach w Duisburgu. To było nic innego jak homoparada, parady homoseksualistów, lesbijek, narkotyki i alkohol, muzyka techno. No i co się stało? 19 ludzi straciło życie, prawie 350 rannych – mówił o. Rydzyk.

Następnie udowadniał, że jedną z przyczyn tragedii był konsumpcyjny styl życia europejskiej młodzieży. – Oni odeszli w dużej mierze od Pana Boga, odeszli. Stało się tak, że dobrobyt przyszedł i niektórym wystarczyło tylko to. Jedzenie, przyjemność, jak najwięcej użyć i jakoś tak na tym się zatrzymali, na zmysłach, tylko na tym. No i to są rezultaty też, młodzież taka – mówił.
żródło: gazeta.pl

Jak trzeba być zaślepionym w nienawiści, aby gadać takie bzdury? To była tragedia, media trąbią o tym, że organizator Love Parade zawalił, gdyż nie przewidział takich tłumów i nie zorganizował bezpiecznego przepływu ludzi. To nie powinno się zdarzyć!

Jednak wykorzystywanie tragedii w Niemczech do siania homofobii w Polsce jest niewybaczalne! Bo jednak trudno przejść do porządku dziennego, gdy obwinia się osoby LGBTQ o śmierć 19 osób! Co dalej? Stosy?

5 komentarzy do:Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje…

 • eurypides77

  [Re: Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje...]

  Co za odrażająca kreatura.

 • Twoje

  [Re: Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje...]

  21 osób

 • Twoje imię 11

  [Re: Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje...]

  Przesadził, ale to jeszcze nie powód, żeby pieprzyć, że „wykorzystywanie tragedii w Niemczech do siania homofobii w Polsce jest niewybaczalne! Bo jednak trudno przejść do porządku dziennego, gdy obwinia się osoby LGBTQ o śmierć 19 osób”. Bo przecież z jego słow nie wynika ŻADNE OBWINIANIE, jedynie STWIERDZANIE pewnych zależności, faktów (zaistniałych bądź nie) itd.

 • Moje imię

  [Re: Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje...]

  ojciec redemptorysta. przecież Biedroń za granicą to president i nikt nie pyta jakiego państwa…

 • zewsząd i znikąd

  [Re: Zginęli ludzie, wielka to tragedia, ale on wie swoje...]

  Pewne grupy bardzo łatwo atakować. Ot, szczególnie charakterystyczny jest wątek „narkotyków” – użytkownicy tychże to grupa prześladowana (tak, „dyskryminowana” to trochę za słabe słowo), która w oczach społeczeństwa z założenia jest sama winna wszelkich swoich kłopotów. Kto będzie bronił takich ludzi? Niestety zdaniem większości „ćpuny” nie mają praw (oczywiście nie trzeba być od niczego uzależnionym, by uchodzić za „ćpuna”, za to nigdy „ćpunem” nie będzie osoba rzeczywiście uzależniona od niewinniutkiej używeczki, alkoholciu). A w Polsce jeszcze krok wstecz i także geje i lesbijki bardzo łatwo wpadają do grupy, która z założenia jest wszystkiemu winna. I tragedii na Love Parade, i oczywiście mrozów, upałów i powodzi.
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa