Ten zgniły zachód

Czas odpocząć od polskiego wyścigu do pałacu. Zobaczmy co dzieje się za małą i wielką wodą.

George Michael znów broi.

I na dodatek – w porównaniu z jego poprzednimi dokonaniami – całkiem niewinnie, chociaż finał jest podobny – muzyk trafia do aresztu. Piosenkarz został zatrzymany za wjechanie swoim wypasionym Range Roverem w sklep fotograficzny na jednej z londyńskich ulic. Jak podaje Metropolitan Police, gwiazdor nie był pod wpływem narkotyków, nie był też pijany. Jest to siódmy wypadek Michaela i nastąpił zaraz po tym, jak skończył mu się dwuletni zakaz prowadzenia pojazdu po poprzednim wypadku.

Piszący te słowa wjechał raz w śmietnik (na trzeźwo) i w tym przypadku czuje się znacznie lepiej widząc, że inni mają znacznie gorsze przewinienia.

Pogryziona Samanta Lis

Była gwiazda lat osiemdziesiątych przechodzi kurację przeciw wściekliźnie po tym, jak została pogryziona przez bezdomnego kota. Fox spędzała wakacje ze swoją dziewczyną Myrą Stratton na wyspie Koh Samui. Pewnego dnia do jej domu przybłąkał się kot, więc Samantha poczęstowała kotka małżem. Ten, nie dosyć, że jej nie podziękował, to jeszcze ugryzł ją w rękę. „Do kości” – jak podkreśla.

Autor nie wie, czy kociolubna korekta portalu homiki.pl w ogóle zezwoli na tego newsa, ale dodaje na obronę, że prawdopodobnie sam by pogryzł kogoś, kto by go zaczął karmić małżami.

Eminem przechodzi przemianę

Kto pamięta tego pięknego homofobicznego rapera? Eminem poparł ostatnio prawo do zawierania małżeństw przez gejów i lesbijki. „Geje i lesbijki powinni mieć takie same prawo jak heteroseksualiści do cierpienia nieszczęść w małżeńskich więzach. To jest moje nowe, tolerancyjne oblicze. Moje poglądy są znacznie bardziej dojrzałe” – zapewnia raper.

Podsumowując ten kłębek nieistotnych wiadomości – nie wiadomo, czy bardziej żałować pogryzionej Samanthy, Georga z przygodami motoryzacyjnymi, czy cieszyć się z cynicznej przemiany Eminema.

[pb]

źródło: http://www.pinknews.co.uk

1 komentarz do: Ten zgniły zachód

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa