Sperman z Supermanem i frywolny ksiądz gratis

Zmęczony upałem, paradą i innymi lokalnymi atrakcjami, typu usuwanie krzyża, polski homiczy lud prawie przeoczył dwa pikantne sekrety, które ostatnio ujrzały światło dzienne.

Sekretem pierwszym jest spowiedź zza grobu dawnego gwiazdora gejowskich filmów porno Cala Culvera w książce „Hollywood Babylon Strikes Again”. Okazuje się, że w latach 70-tych aktor miał romans z samym Supermanem, a dokładnie grającym tę rolę Christopherem Reeve.

Romans Spermana z Supermanem trwał dwa miesiące (w czasie gdy ten drugi kultywował swoje heteryckie małżeństwo z żoną Daną otoczony gromadką dzieci). Niestety, autor skandalu nie zdradza szczegółów pożycia, stąd nie dowiemy się jaki Superman był w łóżku. Panowie zresztą już nie żyją, a więc cała historia ma takie znaczenie jak podejrzewanie Fryderyka Chopina o związek homoseksualny z mężczyzną o imieniu George Sand.

Druga wiadomość dotyczy skandalu wokół osoby żyjącej, i to żyjącej w stanie uświęconym. Otóż, ostatnio złapano włoskiego księdza na jak najbardziej gorącym uczynku. Zresztą proszę popatrzeć na poniżej.

To zdjęcie to wynik prowokacji przeprowadzonej przez włoskie czasopismo Panorama. Podstawionemu reporterowi udało się przyłapać aż trzech księży odwiedzających miejsca nocnych spotkań gejów i uprawiających seks z poznanymi tam mężczyznami. Nasza redakacja jest podzielona: nie wiemy czy bardziej zazdrościć treści, czy współczuć formie.

A może Homiki.pl powinny zorganizować wakacyjny konkurs „Zrób zdjęcie księdzu, którego kochasz”? W końcu lato to czas obozów duszpasterstw, pielgrzymek i innych uświęconych i nabożnych poczynań.

[pb]

źródło: www.dailymail.co.uk

9 komentarzySperman z Supermanem i frywolny ksiądz gratis

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa