- homiki.pl - http://homiki.pl -

Papież błogosławi małżeństwo gejowskie…

Posted By PTT On 26 czerwca 2010 @ 13:07 In Fakty przegięte | No Comments

Praca Kevina Sharkley „Teraz możecie się pocałować” zostanie wystawiona pod koniec czerwca w Dublinie i na pewno wzbudzi wiele emocji. Kevin jest 49 letnim malarzem, określającym się jako biseksualista.

Do namalowania obrazu skłoniły go słowa papieża opisujące związki partnerskie jako „zagrożenie dla porządku społecznego”. Papież Benedykt XVI wielokrotnie atakował idee związków partnerskich.
„To jest kupa bzdur” denerwuje się Kevin w wywiadzie dla Pinkpress.co.uk – „Nauczanie nietolerancji jest bardzo niebezpieczne. Zły przykład schodzi na dół i inspiruje pijanych chuliganów, którzy chętnie przekopią tyłek kolejnemu pieprzonemu pedałowi„.
Obraz już budzi spore zainteresowanie i – jak mówi artysta – może być popularnym motywem podczas nadchodzących parad.
„Nietolerancja jest okropna, ale związki homoseksualne są coraz częstszym faktem. Kościół nie jest już moralnym autorytetem. Mogliby równie dobrze spakować się, przekształcić kościoły w hotele i udać się na emeryturę.”

Redakcja zazdrości Irlandzkiemu artyście. I przypomina zachwyconym PP Czytelnikom, że żyjemy w Polsce. W Polsce, powtarzamy.

źródło: http://www.pinknews.co.uk/2010/06/17/irish-artist-paints-pope-conducting-a-gay-marriage/ [1]

[pb]


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2010/06/papie-bogosawi-maestwo-gejowskie/

URLs in this post:

[1] http://www.pinknews.co.uk/2010/06/17/irish-artist-paints-pope-conducting-a-gay-marriage/: http://www.pinknews.co.uk/2010/06/17/irish-artist-paints-pope-conducting-a-gay-marriage/

[2] Redakcja: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_2/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.