Na sportowo – siatkówka i piłka nożna

Nadchodzi lato – sezon homiczych wydarzeń sportowych przed nami

W tym miejscu chcemy napisać tylko o dwóch z nich, za to na chyba największą skalę – bo o tym, że w całym kraju ciągle dzieje się coś sportowo-homiczego wiedzą chyba wszyscy *.

(*) Na wszelki wypadek, jakby ktoś jednak nie wiedział, zapraszamy Czytelników i Czytelniczki do dzielenia się informacjami w komentarzach.

* * *
IV turniej Kobiety Kobietom

Warszawskie Chrząszczyki oraz redakcja portalu Kobiety Kobietom zapraszają na czwartą edycję turnieju piłki nożnej dla kobiet o puchar Kobiety Kobietom.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie w dniach 16 i 18 lipca 2010 w ramach festiwalu EuroPride 2010.
Parada Równości, na którą zapraszamy, planowana jest na sobotę 17 lipca, dlatego zostawiłyśmy ten dzień wolny od rozgrywek, by pozwolić wszystkim zainteresowanym na uczestniczenie w Paradzie.
Na turniej zapraszamy maksymalnie piętnaście drużyn kobiecych, amatorskich (zrzeszonych lub nie).
Rozgrywki odbędą się po części na boiskach liceum im. Stefana Batorego, na ul. Myśliwieckiej 6, częściowo na innym boisku na terenie Warszawy.
Szczegóły o zgłoszeniach i zapisach w regulaminie.

(TUTAJ relacja z zeszłorocznego turnieju)

***
Turniej gejowskiej siatkówki Volup Summer Cup 2010

Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” ma zaszczyt zaprosić na 2 edycję jedynej w Polsce międzynarodowej imprezy sportowej LGBT, Volup Summer Cup 2010, który odbędzie się w Warszawie w dniach 25-27.06.2010. Będzie to turniej siatkowki LGBT w którym udział weźmie 16 drużyn, a tym samym ok. 120 sportowców z kraju i zagranicy. Na chwilę obecną w udział w turnieju potwierdziły drużyny m.in. z Londynu, Pragi i Frankfurtu. Poza samym turniejem w planach mamy: powitanie zawodników w Między Nami Cafe, imprezę z Volupem i Candy Andy w klubie The Nine, niedzielny brunch oraz zwiedzanie Warszawy i wiele dodatkowych atrakcji. Będzie to wielkie święto polskiej siatkówki LGBT. Gwarantujemy weekend pełen sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

Volup Summer Cup 2010

(a TAK pisaliśmy w zeszłym roku o VSC2009)

3 komentarzeNa sportowo – siatkówka i piłka nożna

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa