UFA przechodzi poważne zmiany

Jedną z ciekawszych inicjatyw warszawskiej (i nie tylko) społeczności queerowo-kobieco-nieheteroseksualnej czeka poważna zmiana – wyprowadzka z kultowego schronu na al. Solidarności. Oto komunikat UFy:

Drodzy, drogie!
Z przykrością zawiadamiamy iż Fundacja Centra/kolektyw UFA podjęła decyzję o wyprowadzeniu się z lokalu przy al. Solidarności 82.
Nasza decyzja jest spowodowana głównie problemami finansowymi :(.
Jest to dla nas dosyć trudna decyzja, ponieważ w tym lokalu wydarzyło się wiele fajnych rzeczy, które na pewno będziemy miło wspominać. Jednak też nie załamujemy się i z nową energia będziemy szukać miejsca, które będzie bardziej odpowiadało naszym potrzebom :). Co się wydarzy w tym temacie – zobaczymy. Wy trzymajcie kciuki! (A może znacie jakieś fajne miejsce, w którym UFA mogłaby osiąść? Jeśli tak – dawajcie znać).

Wyprowadzka z UFY planowana jest na początek czerwca. Jeśli możesz nam jakoś pomóc, np. użyczyć samochodu albo pakować z nami nasze graty – prosimy o kontakt! Wszelkie wsparcie mile widziane! Piszcie na kontakt@u-f-a.pl .

Jednocześnie planujemy wielka imprezę pożegnalną na 4 czerwca, więc już teraz zapiszcie ją sobie w kalendarzu, bo będzie to wydarzenie historyczne! W programie dużo występów zaprzyjaźnionych artystek i artystów oraz przede wszystkim dużo tańców. Szczegóły już wkrótce na stronie UFY.

Pozdrawiamy i widzimy się 4.06 🙂
kolektyw UFA

Szczegółowe informacje o imprezie pożegnalnej, wyprowadzce i nowych inicjatywach UFy znnajdziecie naturalnie na stronie http://www.u-f-a.pl/.

Redakcja homików.pl trzyma kciuki za Kolektyw i Satelitów w nadziei, że znajdą odpowiadający im potrzebom lokal i ich fantastyczna, wszechstronna działalność zakorzeni się w kolejnym kultowym miejscu. Powodzenia!

1 komentarz do: UFA przechodzi poważne zmiany

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa