Radny PIS protestuje razem z kibolami

Tak jak napisaliśmy w naszym nieformalnym informatorze na mijający weekend, w Kielcach odbył się dziś o godz. 16 pierwszy w historii tego miasta Marsz Milczenia.

Jak można się było spodziewać, został on zakłócony przez przeciwników, którzy standardowo wykrzykiwali obraźliwe hasła. Niektóre wprost nawoływały do przemocy np. „Jak złapiemy połamiemy”. Marsz ochraniała policja, a tymczasem okazało się, że razem z kibolami swój sprzeciw wyrażał radny PIS – Mirosław Gębski. Jawnie i otwarcie. Na pytanie o swoją obecność odpowiedział: „Jest mi bliżej do stwierdzeń „Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna”. (gazeta.pl). Na koniec dodał, że napisze interpelację w sprawie odwiezienia uczestników marszu do domu przez policję.

Redakcja serdecznie gratuluje odwagi uczestnikom Marszu. Jesteśmy z Was autentycznie dumni.

(nj)

1 komentarz do: Radny PIS protestuje razem z kibolami

  • Jakbyco

    [Re: Radny PIS protestuje razem z kibolami]

    Brawo Kielce. Z całym szacunkiem dla miejsca – na takiej katolicko-tradycyjnej prowincji (wiem, wiem, to nie jest wieś zabita dechami, chodzi mi o mentalność) wyjść na ulicę i powiedzieć, ze jest się LGBT i jeszcze zaprotestować przeciw czemuś – wymaga odwagi.

    Pana radnego nie ma co komentować, widać, jacy ludzie się pchają do polityki…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa