Pracuj z nami, zapraszamy!

Stowarzyszenie Otwarte Forum i Lambda-Warszawa zapraszają na drugie spotkanie organizacyjne w związku z planowaną na wrzesień akcją Love doesn’t exclude.

Głównym celem akcji jest zorganizowanie dużej, międzynarodowej konferencji i debaty z udziałem osób, które pracowały przy tworzeniu ustaw o związkach partnerskich w kilku krajach Unii Europejskiej, polskich polityków, prawników, socjologów oraz przedstawicieli administracji publicznej. Mamy nadzieję, że będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat instytucjonalizacji związków osób tej samej płci w Polsce.

Chcesz się włączyć? Chcesz pomóc w organizacji konferencji? Masz wolny czas we wrześniu? Interesuje Cię działalność na rzecz osób LGBT? Dołącz do nas!

Szczególnie zapraszamy osoby znające języki obce i mające doświadczenie w organizacji podobnych wydarzeń. Oferujemy atrakcyjny i odpowiedzialny wolontariat, pracę wymagającą samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji. Jesteśmy otwarci na współpracę w szerokim zakresie.

Osoby zainteresowane działaniem w ramach akcji Love doesn’t exclude zapraszamy na spotkanie, 9 maja 2010 r. (niedziela) o godzinie 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia Lambda-Warszawa – ul. Żurawia 24a/4.

Kontakt do organizatorów: wszot@lambdawarszawa.org.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa