- homiki.pl - http://homiki.pl -

Ricky Martin wyoutował się…

Ricky Martin jest od lat bożyszczem kobiet i gejów. Pogłoski o jego homoseksualizmie pojawiały się od dawna, właściwie sprawa była przesądzona, gdy został samotnym ojcem bliźniaków, ale artysta nigdy nie podtawił kropki nad „i”. Pomysł na outing przyspieszyły prace nad biografią Ricky'ego, a wiadomo, że lepiej sprzeda się książkę, gdy towarzyszy jej aura „sensacyjności”. My też niecierpliwie na nią czekamy…

Co na to piosenkarz, cytujemy za Pudelkiem:

Tego właśnie teraz potrzebuję. Jestem ojcem dwóch pięknych chłopców, którzy są pełni światła i ich widok codziennie uczy mnie czegoś nowego. Gdybym nadal żył jak do tej pory, to zgasiłbym blask moich dzieci, które nie mogą dorastać w kłamstwie i strachu. To musi się zmienić. Powinno się to wydarzyć 5, a nawet 10 lat temu. Dziś jest mój dzień i to ten moment. Jestem dumny, że mogę napisać, iż jestem szczęśliwym homoseksualistą. Nie chciałbym być innym człowiekiem. Czuję się pobłogosławiony.
źródło: pudelek.pl [1]

Teraz Ricky stanie się ikoną gejów i lesbijek, zwłaszcza tych, którzy wychowują lub chcą wychowywać dzieci. To bardzo pozytywny przykład, gdyż dotąd media życzliwie odnosiły się do seksownego tatusia.

Życzymy w takim razie worka pieniędzy za biografię i szczęścia w życiu.