Kolejny kryptogej wyoutowany…

Ostatnio pisaliśmy o pewnym senatorze z USA, ale tak naprawdę w każdej skrajnie prawicowej i homofobicznej partii są zakamuflowani geje i lesbijki. Najgorsze jest to, że najczęściej ich obłuda nie ujrzy światła dziennego, a ich działania wymierzone w osoby LGBTQ. Tym razem rzecznik węgierskich skrajnych prawicowców, obrońca wartości chrześcijańskich, zbyt dobrze zabawiał się w Kanadzie podczas parady równości.

Jak podaje gazeta.pl:

András Király na oficjalnej stronie internetowej prezentuje się jako obrońca konserwatyzmu i chrześcijańskich wartości. Pozuje ubrany skromnie, występując z partyjnymi sztandarami pod krzyżem.

Nieco inną jego stronę mieli okazję zobaczyć internauci, gdy na blogu opublikowano zdjęcia z parady gejowskiej w Kanadzie, na której pozuje on z przebranymi za kobiety mężczyznami, roznegliżowanymi mięśniakami, czy panem ubranym w lateksowy kostium składający się z majtek, szelek i maski.

Gdy autorzy bloga Képvisel Funky skontaktowali się z Királym, odpowiedział im że to był „wyjazd badawczy” dodając, że nie jest gejem. Przyznał się jednak do palenia marihuany, na której paleniu także przyłapał go fotograf.
źródło: gazeta.pl

Po wygooglaniu tego bloga i otworzeniu strony pokazują nam się urocze obrazki z parady z zadowolonym i uśmiechniętym bohaterem. Zresztą zobaczcie sami/same: www.kepviselofunky.blog.hu.

Jedno jest pewne, gdyby nie homofobia i napiętnowanie osób homoseksualnych, to taki „outing” nie miałby miejsca, bo każdy mógłby być sobą bez obaw, a radosne sceny z parad oglądalibyśmy i na Węgrzech, i w Polsce. Najgorsze jest to, że wizja takiego świata nie mieści się w głowach homofobicznych polityków kryptogejów.

Detr.- Przepraszamy za problem techniczny – uniemożliwia dodawanie komentarzy

179 komentarzy do:Kolejny kryptogej wyoutowany…

 • Bert

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  No cóż, MENDY zdarzają się wszędzie, w każdej formacji politycznej. To nie jest kwestia obłudy, to raczej czysty, zdradziecki koniunkturalizm.

 • Trevor

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  Ten facet nie wygląda mi w ogóle na geja (oczywiście nie musi). Zdjęcia są upozowane – wygląda trochę tak, jakby się fotografował z eksponatami w muzeum. Takie młodzieżowe wygłupy. Jedyne, co wydaje się serio na tych fotkach, to palenie trawki (głownie po pijaństwie).

 • Hetero

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  „Ten facet nie wygląda mi w ogóle na geja…”
  - a jak wygląda gej? Proszę bądź tak dobry i określ mi to, bo ja nie wiem.

 • Trevor

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  Takiś hetero jak i ja! ;)
  A jak wygląda gej? Ja ci nie opowiem tej bajki. Natomiast powiem ci jedno, rozpoznaję „ziomali” natychmiast. Może mam jakiś dar?

 • Hetero

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  To kto opowie mi tę bajkę?
  A dużo tam gejów w Ud…….?

 • prawicowy debil

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  to już wiem czemu Senyszynowej nie znoszę – jestem homofobem, a ona, skoro suszy kły szczerbate na paradach jest gejem!!!
  pukamy w dno i zastanawiamy się, co jest niżej, redakcjo?

 • beeest

  [Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  „kryptogej”, „wyoutowany”…
  nic dodac, nic ujac.

 • Hetero

  [Re: Kolejny kryptogej wyoutowany...]

  הַלְּלוּיָהּ :) Semper amemus! Nic na to nie poradzę, też lubię bajki i Hercule Poirot.
  Dotyczy ostatniej wypowiedzi amemus :)
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa