- homiki.pl - http://homiki.pl -

Powtórka z Akcji Hiacynt?

Posłowie PiS zamierzają zgłosić interpelację w Sejmie, by MSWiA powołał zespół zajmujący się przestępstwami seksualnymi „popełnianych na szkodę dzieci przez pedofilów, w tym pedofilów homoseksualistów” („Rzeczpospolita”, cytat za „Gazeta Wyborcza” 19-20.12.2009, s. 2).

Policja miałaby prowadzić działania „polegające na identyfikacji i monitoringu lokali rozrywkowych, klubów, melin odwiedzanych przez homoseksualistów”,w tym monitoring treści pojawiających się na stronach internetowych.

To już nawet nie jest śmieszne. Myślałem, że mylenie podstawowych pojęć i nagonka na gejów, to przeszłość, która odeszła razem z LPR. Okazuje się, że brak wiedzy i rzetelnej edukacji dotyka również posłów. Być może wydarzenia na Litwie, dopingują ich w kolejnych, dziwnych pomysłach. Dziwi mnie, że w interpelacji nie ma mowy o środowisku kościelnym – i wcale, nie wyżywam się na Kościele. Suche dane i fakty z Irlandii, mówią same za siebie. Skandale seksualne z USA, to tylko potwierdzają. Mieszanie ludziom w głowach i straszenie gejami, to tani chwyt i zwykłe chamstwo.

Bo nie o troskę o dzieci tutaj chodzi!

(nj+mt)