Warszawa, Rzeszów – dyskusja o związkach parnterskich

Dyskusja o związkach partnerskich w Rzeszowie i Warszawie .

W imieniu Grupy Inicjatywnej ds. związków partnerskich serdecznie zapraszamy na debaty dotyczące postulatu wprowadzenia związków partnerskich w Polsce – w Rzeszowie 4.12. i Warszawie 5.12.

Spotkanie w Rzeszowie odbędzie się w piątek 4 grudnia, o godz. 18:30 w Hotelu Forum, ul. Lisa Kuli 19, a w dyskusji udział wezmą przedstawiciele Grupy Inicjatywnej ds. związków partnerskich:
Krystian Legierski (Zieloni 2004)
Tomasz Szypuła (Kampania Przeciw Homofobii)

Więcej: www.teczowyrzeszow.pl

Spotkanie w Warszawie odbędzie się w sobotę 5 grudnia o godz. 17:30 w Klubie Mesita, ul. Sienna 93, a w dyskusji udział wezmą:
Yga Kostrzewa (Lambda Warszawa)
Mariusz Kurc (Kampania Przeciw Homofobii)
Krystian Legierski (Zieloni 2004)

Spotkanie w Warszawie odbędzie się w ramach Festiwalu Tęczowych Rodzin, organizowanego przez Kampanię Przeciw Homofobii i Fundację Trans-Fuzja.

Więcej: www.rodzina.kph.org.pl

Grupa Inicjatywna ds. związków partnerskich powstała w czerwcu br., a za cel stawia sobie przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących oczekiwań Polek i Polaków w zakresie regulacji prawnej związków pozamałżeńskich, w tym związków jednopłciowych oraz – na końcu tej długiej drogi – przygotowanie projektu ustawy dotyczącej uregulowania związków pozamałżeńskich w Polsce.

Prezentacja i debata z udziałem publiczności dotyczyć będzie modeli związków jednopłciowych, jakie funkcjonują już w Europie. Zastanowimy się, jakie są „za i przeciw” konkretnym rozwiązaniom prawnym, jakie działania prawne są już podejmowane w Polsce, jak obecnie wygląda sytuacja prawna par jednopłciowych w Polsce.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa