Homicza krucjata w obrazkach

Legendy komiksów odchodzą do lamusa. Heteronormatywnych Supermena i Batmana zastąpią nowe, rysunkowe, bardzo gejowskie gwiazdy: Diva, Glitter, Mr Muscles & Butch, Prowler, Indigo i Liberty.

Homiczy bohaterowie występują w pierwszej gejowskiej serii komiksów „Spandex”. Przykuwają jędrnymi pośladkami i maślanym wzrokiem. Na świat powołał ich artysta Martin Eden licząc, że już wkrótce zastąpią oni zakurzone ikony komiksów.

Akcja przygód gejowskiej super-grupy, występującej pod przewodnitwem trans Liberty, rozgrywa się w brytyjskim i bardzo gejowskim Brighton. Ratują świat, walczą z Różową Grupą Ninja i z 15-metrową pustoszącą miasta i miasteczka Lesbą. Wszystko okraszone jest bardzo dobrym humorem i odrobiną seksu.

Pierwsze wydanie komiksu dostępne jest w wybranych sklepach oraz w internecie pod adresem www.spandexcomic.com.

(pb&pw)

4 komentarzeHomicza krucjata w obrazkach

 • zewsząd i znikąd

  [Re: Homicza krucjata w obrazkach]

  Nie wiem, jak na innych komputerach (np. z inną rozdzielczością), ale u mnie źle się wyświetla koniec tekstu. Wyświetla się na brzegu obrazka, reszta zasłonięta: Pie wy ko do jes w skl ora w int po ad ww + na końcu wystaje z dwóch stron kawałek podpisu – prościej mówiąc, obrazek nachodzi na tekst. Musiałam skopiować tekst, by go przeczytać. Może poprawcie?

 • Igga Stardusicielka

  [Re: Homicza krucjata w obrazkach]

  Batman heteronormatywny? subwersja działa już z dwie dekady!

 • zewsząd i znikąd

  [Re: Homicza krucjata w obrazkach]

  Ha, to samo chciałam dodać, tylko zapomniałam, pisząc o tym, że źle się wyświetla.
  W USA istnieje legenda miejska o fabule z grubsza takiej: facet leci na panienkę, ale zostaje przez nią wystawiony i zgwałcony przez mężczyznę. W wersji o jakiejś tam minimalnej wiarygodności: gość świętuje wieczór kawalerski w klubie nocnym, striptizerka pyta, czy ktoś nie zgłosiłby się do seksu na scenie, koledzy namawiają pana młodego do wejścia na scenę, panienka go wiąże i chowa się za kulisy, zostawiając go na pastwę wielkiego czarnego mężczyzny… Kończy się to odwołanym ślubem itd. W każdym razie krążą i bardziej absurdalne wersje: gość zostaje zwiedziony przez panienkę, rzecz się dzieje ot, w mieszkaniu, kobieta go wiąże i wtedy z SZAFY wychodzi – ano zwykle gość w stroju Batmana… Właśnie dlatego, że Batman jest chyba najbardziej dwuznacznym seksualnie superbohaterem. Swoją drogą ciekawa legenda, interpretowana na dwa przeciwstawne sposoby: a) geje jako seksualni napastnicy, którzy nie mogą się powstrzymać (jak w legendzie o studencie usypianym chloroformem przez współlokatora geja), b) fantazja o tym, by być zmuszonym do czegoś, czego nie ma się odwagi zrobić świadomie. Historia dziwna i chwilami nieco absurdalna, ale jednak „gęsta”.

 • redakcja

  [Re: Homicza krucjata w obrazkach]

  …obiecuje popracowac nad wyswietlaniem, ale podczas nastepnej edycji systemu portalu. Na dzien dzisiejszy i tak ze sie to trzyma to cud:-)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa