- homiki.pl - http://homiki.pl -

A w Poznaniu wiosna!

Gdybyśmy mieli ogłosić konkurs na najlepszy marsz 2009 roku, bez wątpienia Poznań znalazłby się na pierwszym miejscu. Fenomenalna atmosfera, radość, kolorowe baloniki, bębny, słońce i wspaniała frekwencja. Naliczyliśmy w szczytowym momencie marszu 700 osób.
Kolorowy tłum ochoczo skandował znane hasła („Poznań miastem tolerancji”, „Prawa kobiet prawami człowieka”, „Każdy inny, wszyscy równi”, „Homofobia da się leczyć”), ale w tym roku entuzjazm był nieporównywalnie większy niż w latach ubiegłych. Nie zabrakło animatorów – krzykaczy z tubami w dłoniach. Tutaj ślemy pozdrowienia wesołemu panu, który rozruszał towarzystwo.
Zresztą tym razem wyjątkowo ograniczymy relację. Od poznanianek i poznaniaków może uczyć się Warszawa, która organizuje największą ogólnopolską paradę i poniosła w tym roku klęskę. Dziękujemy organizatorom za dzień pełen wzruszeń, radości i słońce!
Na koniec standard homików – do zobaczenia na występie kabaretu Barbie Girls (godz. 20, Dragon, ul. Zamkowa 3) . Dodam, że dziewczyny szykują „mocne” wejście z udziałem naszego rednacza…

[1]
[2]

[3]

[4]

[5]

[6]

[7]

[8]

[9]

[10]

(foto vol, txt mt)