- homiki.pl - http://homiki.pl -

Niesamowity weekend!

Witamy serdecznie Czytelniczki i Czytelników po dobowej przerwie! Serdecznie przepraszamy, homiki.pl miały poważną awarię a do stanu pełnej sprawności powrócą w przeciągu tygodnia. Mamy nadzieję, że w miarę szybko będziemy mogli zaprezentować zupełnie Wam nową, bardziej funkcjonalną i ładniejszą wersję naszej strony, czy raczej e-czasopisma (serdeczne podziękowania dla Leszka i Tomka!).

Dziś serdecznie zapraszamy na godzinę 18.00 do siedziby Lambdy Warszawa (ul. Żurawia 24a, lok 4) na spotkanie z autorką i autorami HomoWarszawy! Spotkanie prowadzi Joanna Ostrowska z Krytyki Politycznej. Na miejscu będzie można zakupić książkę.

W niedzielę Dzień Wyjścia z Szafy! Z tej okazji wraz z Lambdą Warszawa i Abiekt.pl przygotowaliśmy akcję internetową nawiązującą do zwyczajów panujących w innych państwach. Na czym to polega? Zajrzyj na http://comingout.blox.pl [1] !

O naszej akcji obszerny materiał w dzisiejszej Gazecie Świątecznej- zobacz wywiad z Ygą Kostrzewą [2].

Co więcej, w niedzielę w Warszawie od 15.00 odbywać się będzie happening se starą szafą na warszawskim Krakowskim Przedmieściu przed pomnikiem Kopernika. Serdecznie zapraszamy!