Niesamowity weekend!

Witamy serdecznie Czytelniczki i Czytelników po dobowej przerwie! Serdecznie przepraszamy, homiki.pl miały poważną awarię a do stanu pełnej sprawności powrócą w przeciągu tygodnia. Mamy nadzieję, że w miarę szybko będziemy mogli zaprezentować zupełnie Wam nową, bardziej funkcjonalną i ładniejszą wersję naszej strony, czy raczej e-czasopisma (serdeczne podziękowania dla Leszka i Tomka!).

Dziś serdecznie zapraszamy na godzinę 18.00 do siedziby Lambdy Warszawa (ul. Żurawia 24a, lok 4) na spotkanie z autorką i autorami HomoWarszawy! Spotkanie prowadzi Joanna Ostrowska z Krytyki Politycznej. Na miejscu będzie można zakupić książkę.

W niedzielę Dzień Wyjścia z Szafy! Z tej okazji wraz z Lambdą Warszawa i Abiekt.pl przygotowaliśmy akcję internetową nawiązującą do zwyczajów panujących w innych państwach. Na czym to polega? Zajrzyj na http://comingout.blox.pl !

O naszej akcji obszerny materiał w dzisiejszej Gazecie Świątecznej- zobacz wywiad z Ygą Kostrzewą.

Co więcej, w niedzielę w Warszawie od 15.00 odbywać się będzie happening se starą szafą na warszawskim Krakowskim Przedmieściu przed pomnikiem Kopernika. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa