…zaprasza też Klub Filmowy LGBT

Film „Zejdź na ziemię” w „Ustach Mariana” w W-wie – Klub Filmowy LGBT zaprasza

Od sierpnia br. Klub Filmowy LGBT będzie działał równolegle w klubie Krystiana Legierskiego „Usta Mariana” oraz w dotychczasowym miejscu czyli w Krytyce Politycznej (seanse w KP wznowimy we wrześniu, tuż po przeprowadzce do nowej, wspaniałej siedziby).

Tymczasem już w czwartek, 13 sierpnia br. zapraszamy na pokaz angielskiego filmu „Get Real” z 1999 r. (polskie tytuły: „Zejdź na ziemię” lub „Bądź sobą”) w reżyserii Simona Shore’a. To bezpretensjonalna i odważna historia emancypacji Stevena Cartera, licealisty, który zakochuje się w najprzystojniejszym chłopaku ze szkoły. Wielka szkoda, że na razie podobne opowieści możemy oglądać tylko z importu. Po seansie zapraszamy na dyskusję o tym, jak wyglądają coming outy gejów i lesbijek w polskich szkołach.

Pokaz filmu odbędzie się 13 sierpnia (czwartek) o godz. 20.00. w klubie „Usta Mariana” przy ul. Brzozowej 237 (wejście od strony Barbakanu), w sali na dole. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Prowadzenie: Bartosz Żurawiecki i Mariusz Kurc oraz Krystian Legierski

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa