Aleksander Rybak na paradzie w Sztokholmie

Mieliśmy rację. My wszystkie europejskie homiki od Ukrainy po Izrael, śledzące tegoroczną transmisję Eurowizji. Zwyciężył Aleksander Rybak – gej czy nie gej? Nie wiel nam trzeba aby zabiły nam mocniej serca.

Coś było na rzeczy, ale nie poddaliśmy się spiskowej teorii dziejów i spokojnie powróciliśmy do porządku dziennego, zapominając o ładnej, acz miałkiej pioseneczce. Tymczasem, parę miesięcy później Aleksander pojawia się na koncercie podczas Stockholm Pride.

Oczywiście, jego wizyta na gejowskiej imprezie o niczym nie świadczy. Przez przypadek jednak trafiliśmy na facebookową oficjalną stronę młodego skrzypka. Oto zrzut:

Coż, z podpisu wynika, że Aleksander jest HETRO. HETRO ale nie HETERO. Geje i lesbijki są wprawdzie mistrzami niedomówień, nam jednak wystarczy jedno spojrzenie i pół mrugnięcia. Wprawdzie podobno tekst do zwycięskiej piosenki „Fairytale” napisała jego eks-dziewczyna, ale to też o niczym świadczy.

I tą niezbyt mądrą konkluzją kończymy tego newsa, trzymając kciuki, aby Madonna jednak mogła wystąpić w następną sobotę.

2 komentarzeAleksander Rybak na paradzie w Sztokholmie

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa