Poznań – zgłoszenia do happeningu w ramach Urban Legend

Artystka Multimedialna Izabella Gustowska zaprasza pary homoseksualne do udziału w happeningu Love Stories, który odbędzie się 13 czerwca w parku Sołackim w ramach Festiwalu sztuki w przestrzeni publicznej Urban Legend.

więcej info na www_urbanlegend_pl, prosimy o zgłoszenia pod tel. 781 120 236

Zawsze marzyliście o bajkowym ślubie, białej sukni lub pięknym smokingu, okolicznościowych zdjęciach, torcie, muzyce i wspaniałej zabawie temu wszystkiemu towarzyszącej? A może przeżyliście już swoją wielką uroczystość i chcielibyście przywołać piękne wspomnienia? Uwielbiacie robić zdjęcia i chcielibyście wziąć udział w nietypowym plenerze?

Nawet gdybyście chcieli jedynie zabawić się i sprawdzić, jak czulibyście się w takiej sytuacji, zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w tworzeniu Legendy Miejskiej PARK SOŁACKI – LOVE STORIES.
Bez względu na to, czy macie już swój ślubny strój i w jakim jesteście wieku, przyjdźcie koniecznie do PARKU SOŁACKIEGO przy Restauracji Meridian 13. czerwca 2009 o godzinie 11tej.

Wspólnie z prof. Izabellą Gustowską weźmiecie udział w niesamowitym happeningu, który uwiecznią fotografowie. Najciekawsze zdjęcia powstałe tego dnia zostaną opublikowane w katalogu Festiwalu URBAN LEGEND/Legenda miejska oraz prasie.
13 VI 2009, start o godz. 11:00
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

13 VI 2009 godz. 11 – 13

Zgłoszenia – Katarzyna Czarnecka, tel. 781 120 236


Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa