Dzień milczenia także w Łodzi

Amnesty International, Fundacja Galeria Promocji oraz Nieformalna Grupa – Załoga Łódź Praw Człowieka zapraszają do udziału w Dniu Milczenia w Łodzi. Happening odbędzie się w Łodzi po raz trzeci, tym razem spotykamy się 17 maja 2009 od godziny 15:00 pod budynkiem Centralu 2 (al. Piłsudskiego 4).

Wyraź swój sprzeciw wobec homofobii, weź udział w Dniu Milczenia w Łodzi!

Przyjdź 17 maja 2009 (Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią) między 15:00 a 16:00 w okolice Centralu 2 (al. Piłsudskiego 4) by wraz z innymi wyrazić swój sprzeciw wobec nietolerancji i dyskryminacji osób LGBTQ oraz by o 16:00 wziąć udział w przerwaniu milczenia. Weźcie ze sobą gwizdki, niech będzie głośno!

Nie musisz jednak uczestniczyć w happeningu przez całą godzinę, wystarczy przyłączyć się na chwilę i nie pozostać obojętnym wobec wykluczenia i nietolerancji, z jakim spotykają się na co dzień osoby LGBTQ (lesbijki, geje, osoby biseksualne i transgenderowe) oraz ludzie im przychylni (rodziny, znajomi).

To jest nasza wspólna sprawa.

Do zobaczenia!

Żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę: www.dzienmilczenia.blox.pl

Happening organizowany w ramach projektu Łódź Praw Człowieka www.lodzprawczlowieka.pl współfinansowanego ze środków Wspólnoty Europejskiej w ramach Programu Młodzież w Działaniu

2 komentarzy do:Dzień milczenia także w Łodzi
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa