Homorodziny na jajeczku u Obamy!

Bardzo pozytywna wiadomość ze Stanów Zjednoczonych. Portal pardon.pl donosi:

Pary homoseksualne z dziećmi będą się w tym roku bawić na tradycyjnym Egg Roll w poniedziałek wielkanocny. Egg Roll, czyli toczenie jaja, to coroczna zabawa, zapoczątkowana przez amerykańskich prezydentów w XIX wieku. Polega na toczeniu przez dzieci jajek na wyścigi (za pomocą łyżeczek) w prezydenckim ogrodzie.

Na imprezę zazwyczaj zapraszano małżeństwa z dziećmi. Barack Obama poszedł krok dalej i bilety wręczył również homoseksualistom oraz transseksualistom. Według przedstawicieli Białego Domu gest ów ma pokazywać, że nowy prezydent szanuje ich tak samo jak tradycyjne rodziny. (…)

W całym tym zamieszaniu przepada informacja, że geje i lesbijki wcale nie są zaproszone na Egg Roll po raz pierwszy. Już w 2006 homoseksualiści wymusili na prezydencie Bushu udział w zabawie. Po prostu przyszli i skorzystali z okazji do złożenia oświadczenia, że Biały Dom powinien zapraszać również ich. Więc potem już zapraszał.

Ale nie obywało się bez zgrzytów. Za czasów Busha czuliśmy się trochę jak nieproszeni goście psujący imprezę. Dopiero w tym roku będziemy tam wszyscy równi, mówi agencji AP 44-letnia Leah McElrath Renna, wychowująca z partnerką 3-letnią córkę.

Całość przeczytaj tutaj.

Pociechom i ich rodzicom życzymy udanej zabawy!

(mt)

 

2 komentarzeHomorodziny na jajeczku u Obamy!

  • megamasa

    [Re: Homorodziny na jajeczku u Obamy!]

    Czy przez takie zaproszenie Obama nie dyskryminuje zoofilów, nekrofilów, kazirodców i innych orientacji seksualnych?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa