Gej na wokandzie

Jeszcze na dobre nie rozkręcił się sezon sądowniczy w gejowskim środowisku i torebki nie nabrały odpowiednich prędkości tymczasem kolejny gej obraża się na gazetę i wytacza jej proces. Tym razem jednak skala jest o wiele wyższa, gdyż chodzi o czołowy brytyjski dziennik i bardzo znanego piosenkarza.

Gazeta The Guardian opublikowała w dziale „rozrywka” rzekomy dziennik Eltona Johna. I piosenkarz się obraził, gdyż gazeta zasugerowała, że Elton zorganizował „Bal białych krawatów” po to, by pokazać się z dużą liczbą słynnych twarzy.

Faktycznie, Elton urządził krawaciany bal i zaprosił na niego śmietankę towarzyską. Trzeba jednak przypomnieć, że była to impreza charytatywna, na którą bilety kosztowały co najmniej 3 tysiące funtów. Dzięki niej artyście udało się zebrać na cele swojej fundacji walczącej z AIDS 10 milionów funtów. Artysta uznał, że żart gazety był poniżej pasa i wytoczył jej proces.

W sumie prawie jak w Polsce. Tyle, że skala nie ta. No cóż, „prawie” robi różnicę.

——————————-

Więcej o fundacji Eltona Johna:

2 komentarzeGej na wokandzie

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa