Wybiorą kąski w Białymstoku

Białystok – miasto, które całkiem niedawno zasłynęło na świecie dzięki gejowskiemu logo – stawia na mężczyzn. I to nie byle jakich! W najbliższą sobotę odbędą się wybory na najseksowniejszego i najbardziej męskiego mieszkańca stolicy Podlasia. Dla ułatwienia wyboru organizatorzy przygotowali specjalny klip z sylwetkami kandydatów.

Naszym faworytem jest Tadek „kawaler, otwarty i szczery na potrzeby innych oraz wrażliwy. (…) Bierze czynny udział w różnych grupach.” Największe szanse dajemy jednak Kowalkowi. Kondratowi Kowalkowi. Będzie to jego debiut na białostockiej scenie. Jest kawalerem do czasu, bo jak mówi o sobie „taki kąsek długo sam nie pochodzi”. Typ mezomorfika („osoba ładnie wyrzeźbiona, proporcjonalnie zbudowana i posiadające ładne i wydatne mięśnie. Nie ma problemów z nabieraniem masy i rzeźbieniem jej. Jest to idealny typ genetyczny wręcz stworzony do bycia kulturystą” – za kulturystyka.magicsport.pl). Trzymamy kciuki!

W czasie uroczystej gali panowie zaprezentują swoje wdzięki zarówno w strojach wieczorowych, jak i sportowych. Ku uciesze miejscowej publiczności na scenę wyjdą także w samej bieliźnie. Lista kandydatów jest wciąż otwarta. Wystarczy zgłosić się w recepcji hotelu Turkus przy al. Jana Pawła II 54. Do wygrania jest telewizor.

Zainteresowanych podziwianiem mężczyzn zapraszamy do białostockiego klubu rozrywki „Krąg” mieszczącego się przy ul. Wierzbowej 6A. Początek imprezy już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00.

(pw)

Autorzy:

zdjęcie Raimund Wolfert

Raimund Wolfert

ur. 1963, pracuje jako wykładowca w Berlinie. Jest autorem licznych publikacji naukowych na temat niemiecko-skandynawskich kontaktów kulturowych oraz prac z historii homoseksualności. Wydawca książki „Alles nur Kunst?” Knut Hamsun zwischen Ästhetik und Politik” (1999) i autor publikacji „Gegen Einsamkeit und ‚Einsiedelei’. Die Geschichte der Internationalen Homophilen Welt-Organisation” (2009). Obecnie pisze biografię niemieckiego pisarza i pacyfisty Bruno Vogela (1898-1987), która ukaże się wiosną 2012.

5 komentarzyWybiorą kąski w Białymstoku

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa