Chcesz, by zatrudnił cię IPN?

Paweł Zyzak to obecnie najjaśniejsze nazwisko na historycznym firmamencie. Bynajmniej nie za sprawą swego warsztatu i wybitnego talentu. Ten młody i jeszcze nieopierzony pracownik krakowskiego IPN-u napisał wielce doniosłe dzieło – „Lech Wałęsa. Idea i historia”, w którym zarzuca prezydentowi zatajenie nieślubnego dziecka i współpracę z SB. Historycy już ocenili wartość dowodów zawartych w książce, a raczej zmiażdżyli dzieło jeszcze przed ukazaniem się. A Wałęsa chce oddać Nobla i emigrować z kraju… I to wszystko przez 24-latka.

Tymczasem, jak poszperali dziennikarze, mgr historii Zyzak odznaczał się w swej młodości nie lada talentami pisarskimi. Oto próbka tychże zdolności:

Paweł Zyzak , student historii Uniwersytetu Jagiellońskiego, opublikował w gazecie „W prawo zwrot!” artykuł „Diabeł jest zoofilem”. Tekst jest pseudoteologicznym wywodem na temat tego, że homoseksualiści są wysłannikami diabła.

„Diabeł nie mógł wykończyć Kościoła za pomocą ludzi, chce to zrobić za pomocą „zwierząt” – pisze Zyzak . Obraża intelektualistów, liberałów, uczestników parad równości. „Pedały, wykorzystując pojedyncze napaści i słowne wyzwiska, umiejętnie zjednują sobie ludzkie współczucie, stylizując się na ofiary represji i „nietolerancji”. Do walki przyłączają się zafascynowani ruchem lub okazujący się być zdeklarowanymi pedałami intelektualiści” – pisze student UJ.

Najgorsze zło to dla niego tolerancja (nazywa ją toleryzmem), poszanowanie odmienności kulturowych, rasowych i religijnych. Zdjęcie transwestyty podpisał „Zboczeniec”. (…)
źródło: gazeta.pl

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie?!

(mt)

4 komentarzeChcesz, by zatrudnił cię IPN?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa