Prezydent całuje premiera

Sumienie narodu polskiego, skupione dzisiaj na nabożnym rozpamiętywaniu patrona dnia – św. Onezyma męczennika – już od bladego rana było narażone na grzech ciężki. Ze wszystkich kiosków wyzierała gazeta z fotomontażem przedstawiającym miłościwie nam panującego prezydenta i jeszcze bardziej miłującego nas premiera. Już to dziwiło, bo obydwaj panowie rzadko zbliżają się do siebie na odległość mniejszą niż rzut beretem.

Wprost_okladka

Wzburzenie świątobliwego społeczeństwa wzbudziła jednak czynność, którą wykonywali bohaterowie okładki. Dwie najważniejsze osoby w państwie dokonywały wymiany płynów ustrojowych. Czyli chcieli zajść w ciążę (przypominamy, że w kraju nad Wisłą wiele katechetek dalej twierdzi, że przez pocałunek można co najmniej zajść w ciążę).

Naród zatrząsł się z oburzenia, No bo jak to przystoi, by prezydent z premierem? I przemówił Naród, że obrzydliwe, że nienormalne, że nienaturalne. Zagłosował w ankietach i znowu wyszło, że pederaści i lesby nie mają za bardzo co liczyć na jakąkolwiek poprawę swego losu, no chyba że wstąpią do klasztoru.

I tak się skończyła historia skandalu w dniu świętego Onezyma. A co z tego mają ci obrzydliwi pederaści i paskudne trybadki? No nic, oprócz niezbyt mądrej konkluzji, że przed całowaniem najlepiej się ogolić i usunąć zmarszczki, najlepiej w Photoshopie, tak jak zrobiła to niezbyt-poczytna-gazeta-której-nazwę-wstyd-przytaczać.

1 komentarz do: Prezydent całuje premiera

  • SA

    [Re: Prezydent całuje premiera]

    Ta „niewymowna” gazeta 🙂 chyba robi już totalnie bokami i gotowa jast na wszystko, byle jeszcze złapać jakiegoś czytelnika. Wygląda to na jej stan przedagonalny. Konsekwentnie nie kupuję już jej od dwóch lat. W każdym razie Stern’a z niej już nie będzie 🙂
    Tak się kończy historia dobrego prawiowego tygodnika, który dał „d…” Pis-owi. I ironia losu: dzięki niemu pół miasta przystrojone jest w „meskie” pocałunki. I fajnie – Niech się obywatele przyzwyczajają….

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa