Książę z bajki bez happy endu

Pisaliśmy już o reality show „The Undercover Princess” emitowanym w brytyjskim BBC3. http://homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2887
W ostatnim odcinku Jego Wysokość Książe Rajpipli Manvendra wybiera się z poznanym w Brighton wybrankiem serca, Mikem do swojej ojczyzny. Zauroczenie mija, gdy Manvendra i Mike zderzają się z całym brzeminiem bycia osobą homoseksualną w Indiach. Książe wędruje do swojego pałacu, podczas gdy Mike dostaje pokój w hotelu. Spotykają się rzadko, przeważnie z asystą przyzwoitek i właściwie nie mają możliwości pobyć razem. W końcu Mike zostaje zaproszony do pałacu i na dachu książęcej posiadłości zostaje obdarowany królewskim pocałunkiem.

http://www.youtube.com/watch?v=aSpaYNpOQJE

W końcu Mike nie może znieść niby-życia u boku księcia, którego nie może nawet przytulić. Wraca do Wielkiej Brytanii, a książe z bajki zostaje samotny, w gorsecie ceremoniałów i protokołów.

Trudno powiedzieć, ile w całej opowieści prawdy, a ile inwencji scenażysty. Jednak ta smutna puenta pokazuje też, jak trudno rozniecić miłość i pielęgnować związek. I jak łatwo ulec wszechobecnej presji „co ludzie powiedzą”.

2 komentarzeKsiążę z bajki bez happy endu

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa