Madonna pokochała Jezusa…

Nowy Rok zaczynamy iście szampańskimi wiadomościami. Madonna (z wyglądu 30; w rzeczywistości lat 50) ledwo wyzwoliła się z się od krępujących więzów małżeńskich a już korzysta z życia. Po Alexie Rodriguezie przyszła pora na nieskalaną miłość do Jesusa Luza, brazylijskiego modela (lat 20 z wyglądu i w rzeczywistości). Jak podaje Pudelek, Madonna poznała go w trakcie trasy koncertowej i od razu bardzo się nim zainteresowała. Dopiero rozpoczynający swoją karierę model może więc liczyć na wsparcie sławnej i bogatej kochanki. Po nowym roku gwiazda planuje odwiedzić go w Rio de Janeiro, gdzie spędzą razem weekend.

Wszyscy w branży wiedzą, że Madonna z nim sypia – informuje magazyn Star. Wiele osób widziało ich całujących się, przytulonych i wspólnie wracających do jednego pokoju hotelowego. Jezus Luz jest bardzo w jej typie – ma niewinną urodę i młode ciało. Nie potrzeba jej nic więcej.

zdjęcie Jezusa można znaleźć poniżej:
http://www.pudelek.pl/artykul/14459/zobacz_nowego_kochanka_madonny_zdjecia/

To nie wszystko. Szybko się okazało, że Jezus ma gorącą przeszłość i bynajmniej nie spędził jej na pustyni. (…) Jezus Luz, nie jest tylko modelem. 20-letni Brazylijczyk wystąpił w pornograficznym programie telewizyjnym.

Jezus „zagrał” w nocnej audycji, w której widzowie wysyłają SMS-ami swoje fantazje, a „aktorzy” odtwarzają je na żywo na ekranie. Wykonał zbiorową scenę wraz z trzema dziewczynami.

A mówi się, że po 50tce kobiety zaglądają częściej do kościoła niż do łóżka.

[pb]

3 komentarzeMadonna pokochała Jezusa…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa