Konkurs Gejdar rozstrzygnięty!

Przyszła pora na rozwiązanie konkursu związanego z książką „Gejdar” Dominiki Buczak i Mike'a Urbaniaka, wydanej w Korporacji Ha!art.

Zadaliśmy pytanie:

Co oznacza słowo gejdar?

Prawidłowa odpowiedź to:

a) Tak określa się rzekomą bądź prawdziwą umiejętność rozpoznania, że dana osoba jest homoseksualna. Podobno wewnętrzny gejdar mają wszystkie homiki, choć nie zawsze dobrze on działa!

Maszyna losująca zdecydowała, iż Gejdar zadziała u następujących osób:

arek@z…
Bartosz z Falenicy
k.mXXXXX@chello.pl

Gratulujemy!

Prosimy wypatrywać maila!

Jednocześnie przykro nam, iż Gejdar to nie jest nazwa miejscowości gdzieś na Mazowszu, gdzie mieszkają sami geje (taka była możliwość odpowiedzi).

Zapraszamy do lektury!

(red)

Autorzy:

zdjęcie Raimund Wolfert

Raimund Wolfert

ur. 1963, pracuje jako wykładowca w Berlinie. Jest autorem licznych publikacji naukowych na temat niemiecko-skandynawskich kontaktów kulturowych oraz prac z historii homoseksualności. Wydawca książki „Alles nur Kunst?” Knut Hamsun zwischen Ästhetik und Politik” (1999) i autor publikacji „Gegen Einsamkeit und ‚Einsiedelei’. Die Geschichte der Internationalen Homophilen Welt-Organisation” (2009). Obecnie pisze biografię niemieckiego pisarza i pacyfisty Bruno Vogela (1898-1987), która ukaże się wiosną 2012.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa