Eurowizja bez gejów? (o LBTQ oczywiście nikt nie pamięta)

Jurij Łużkow, mer Moskwy oznajmił na konferencji prasowej, że nie chce gejów podczas przyszłorocznego konkursu w stolicy Rosji. Jego wypowiedź zrównała także, homoseksualistów do narkomanów.

Jak podaje TVN24: Łużkow sprzeciwił się pojawieniu w stolicy Rosji par homoseksualnych podczas konferencji prasowej, bo, jak określił, nie potrzebuje w mieście „gejów i królów narkotyków”. Bawcie się dobrze, ale nie na ulicach, placach i manifestacjach. Nie pozwolimy na tłumy gejów.

Przedostatnią edycję Eurowizji wygrała Marija Serifović, która wg TVN24, nigdy nie ukrywała swojej orientacji seksualnej. Zresztą jej eurowizyjny show

To klasyczne zamiatanie homoseksualizmu pod dywan. Róbcie, co chcecie, ale tak, żeby nie było widać. Należy się cieszyć, że jeszcze nie wspomniał o promocji homoseksualizmu, jak nasi polscy polityczni prominenci. A gdzie w tym wszystkim lesbijki, osoby biseksualne i trans?

One zapewne mogą się pojawić, weźmy taki przykład…

(nj)

1 komentarz do: Eurowizja bez gejów? (o LBTQ oczywiście nikt nie pamięta)

  • Jaaa...

    [Re: Eurowizja bez gejów? (o LBTQ oczywiście nikt nie pamięta)]

    Mer Moskwy nie życzy sobie homoseksualistów… Homoseksualiści nie życzą sobie mera Moskwy.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa