Ostatnia seria The L Word

Szósty, ostatni sezon serialu „The L Word” będzie emitowany w Stanach od stycznia 2009 r.

Fanki (i fani) serialu z całego świata prześcigają się w najfantastyczniejszych domysłach na temat fabuły – realizatorzy już w piątej serii pokazali, że potrafią splątać losy Shane, Jenny, Bette, Tiny, Alice, Heleny i całej reszty bohaterek i bohaterów tak, że niektóre (i niektórzy) z nas przecierali oczy ze zdumienia. Emocjonujący sezon czwarty i kontrowersyjny dla niektórych wielbicieli sezon piąty nie pozwalają czekać spokojnie.

Jeśli nie boicie się spoilerów, polecamy zerknięcie na oficjalną stonę serialu, zaś trailer ostatniej serii zamieściła polska strona wielbicielek (i wielbicieli?) „słowa na literę l”.

No to przebieramy nóżkami… Zaś narzekających, że w Polsce dość trudno odbierać amerykańską kablówkę, odsyłamy do Internetu.

Z reporterskiego obowiązku donosimy również o planach nakręcenia pilota swoistego sequela The L Word pod tytułem The Farm, którego centralną postacią będzie Alice. Więcej informacji przynosi jak zwykle nieoceniona strona serialu.

(sass)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa