Edyta Górniak i związek (ki) z gejami?

Jak podaje www.pomponik.pl, „Edyta Górniak (36 l.) w jednym z programów wyznała, że w przeszłości była zdradzana nie tylko z kobietami, ale również z mężczyznami.”

„Po związku z Robertem Kozyrą (40 l.), Piotrem Kraśko (37 l.), Piotrem Gembarowskim (38 l.), Dariuszem Kordkiem (43 l.), dopiero w ramionach Dariusza Krupy (32 l.) odnalazła spokój i poczuła się kobietą.”

Edyta Górniak powiedziała tajemniczo, że „zabierze tajemnicę do grobu”. Problem w tym, że tajemnice poliszynela trudno schować, nawet w grobie. Jednakże gratulujemy Pani Edycie (jest ona azaliż naszą ikoną, czy nie?) spokoju i dystansu.

źródło: http://pomponik.pl/news/gorniak-bylam-zdradzana-z-mezczyznami-i-kobietami,1207501,4234

5 komentarzyEdyta Górniak i związek (ki) z gejami?

 • jacekk

  [Re: Edyta Górniak i związek (ki) z gejami?]

  ja stawiam na kozyre

 • killer diller

  [Re: Edyta Górniak i związek (ki) z gejami?]

  Ja nie moge stawiac na zadnego z nich, bo po prostu ich nie znam. Podobnie jak nie znam Edyta Gorniak. Jak rozumiem to jakas gwiazda polskiego show bizu. Jesli juz jestesmy w tematyce muzycznej – czy ostatni hit „Human” grupy ( genre: alternative/indie rock ) „The Killers” stal sie rowniez w polskim gej srodowisku ( i nie tylko ) wielkim hitem. Album „Day&Age” wkrotce w sprzedazy (25 NOV.) Wczesniejsze trzy albumy sa tez doskonale – polecam. Otwor „Human” jakos nie moze wyjsc z mojej glowy juz od kilku tygodni. Na pewno wielu z Was juz go slyszalo – dla tych ktorzy jeszcze nie pozostawiam link

  http://www.youtube.com/watch?v=hUfEC5gfVCg&feature=related

 • Jacek

  [Re: Edyta Górniak i związek (ki) z gejami?]

  a w domyśle domysł czyli kto według ciebie jest homo

 • emi

  [Re: Edyta Górniak i związek (ki) z gejami?]

  kozyra :]

 • Adam

  [Re: Edyta Górniak i związek (ki) z gejami?]

  Popatrz na Kozyre jak wygląda. te wyskubane brwi, wyżelowane włosy, na pierszy rzut oka – GEJ i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa