Sex Change Hospital

Widzieliśmy już różne rodzaje reality show – od nudnego Big Brothera po picie moczu, seks w jacuzzi i pogonie za przestępcami.

Z coraz to nowymi sensacjami przeciętny widz robi się coraz wybredny. Dlatego coraz częściej można zaobserwować zjawiska tak osobiste śluby, rozstania, pogrzeby.

Reality TV wkracza właśnie na mało spenetrowany obszar transseksualizmu. Mieliśmy wprawdzie serię „Wszystko o Miriam”, w którym tytułowa bohaterka po zmianie płci nęciła i oszukiwała grupę nieświadomych mężczyzn.

Obecnie publiczność będzie bawiona operacjami zmiany płci online w nowym show „Sex Change Hospital”. Jak wynika z trailera, będzie sporo krwi i matczynych łez. Więcej o tym show można pooglądać na stronie programu:

http://www.channel4.com/more4/documentaries/doc-feature.jsp?id=145

Można się zastanawiać, jak daleko się posunie telewizja w zarabianiu coraz to większych pieniędzy, emitując coraz to bardziej szokujące i – czasami głupie i niemoralne programy. Ale z drugiej strony – może te parę odcinków będzie mogło też spełnić funkcję edukacyjną, i dla społeczeństwa – przybliżając nieznane, ale też i dla osób TS, zwłaszcza tych najbardziej niepewnych swojej tożsamości?

1 komentarz do: Sex Change Hospital

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa