- homiki.pl - http://homiki.pl -

''Jedyny gej we wsi'' rozwodzi się

Po uroczystym „tak” przyszła pora na równie uroczyste „nie”. Matt Lucas rozwodzi się. I jak na gwiazdę telewizji przystało – w świetle jupiterów.

Gwiazdor, znany z brytyjskiego programu rozrywkowego „Little Britain” między innymi ze skeczu o jedynym geju we wsi, rozwodzi się. Dziś, po 22 miesiącach małżeńskiej sielanki, do sądu trafiła sprawa rozwodowa Lucasa i Kevina McGee – producenta filmowego.

Para zawarła związek małżeński w grudniu 2006 roku. Był on zwieńczeniem i przypięczętowaniem ponad 3-letniej znajomości obu panów. Równie huczne, jak same zaślubiny było przyjęcie weselne. „A teraz idziemy na jednego” wspólnie śpiewało kilkuset gości w tym zaproszni Elton John z mężem oraz Courtney Love. Oczywiście nie zabrakło Davida Walliamsa – współpartnera z serialu Mała Brytania.

Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Lucas i McGee mają teraz o co walczyć. Do podziału mają położone w samym centrum Londynu mieszkanie warte 2 miliony funtów oraz inne drobiazgi, których wartość szacuje się na kolejne 10 milionów funtów. W obronie swojej części fortuny Lucas zatrudnił jednego z najlepszych prawników w mieście – Mischona de Reya, który wspomagał w walce przed sądem takie sławy jak Heather Mills, czy Księżną Dianę.

Wygląda na to, że Matt Lucas najbliższego Bożego Narodzenia nie spędzi już ze swoim mężem przy rodzinnym stole i tradycyjnych świątecznych brukselkach. Czyżby znów został jedynym gejem we wsi? Na pocieszenie pozostają mu skecze z Little Britain.

Źródło: The London Paper

Autorzy:

zdjęcie Paweł Walczak

Paweł Walczak [1]

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 4; nazwa: pawelwalczak