The L-Word będzie mieć dalszy ciąg

Znacie The L-Word? Znacie! Kochacie? Kochacie! Więc na pewno pokochacie również następną produkcję zespołu Showtime i Ilene Chaiken.

Chaikien przymierza się bowiem do napisania scenariusza do pilota nowego serialu, będącego spin-offem cieszącego się ogromną popularnością The L-Word, któremu jednak zarzuca się już, że powoli wyczerpuje swoją formułę i zmienia się w Dynastię bogatych i szczęśliwych kobiet LBTQ, których jedynym problemem są komplikacje uczuciowe.

Przedstawiciel Showtime Matt Blank zasugerował, że producentka The L-Word pozostawi otwarte zakończenie ostatniej, szóstej serii serialu, co umożliwi kontynuację „projektu” w internecie, a następnie stworzenie nowego filmu.

Nowy serial ma obracać się wokół postaci Alice Pieszecki, granej przez Leishę Hailey. Wybór ten Showtime uzasadnia popularnością budzącej sympatię postaci oraz samej aktorki (i piosenkarki), przy czym niebagatelną rolę odgrywa zapewne fakt, że Leisha nie ukrywa swojego homoseksualizmu.

Więcej szczegółów na temat potencjalnej nowej produkcji można przeczytac na przykład tutaj, strona serialu jest tu, zaś o pozaaktorskiej działalności Leishy Hailey dowiemy się więcej z wywiadu

(sass)

2 komentarzeThe L-Word będzie mieć dalszy ciąg

 • Duffy

  [Re: The L-Word będzie mieć dalszy ciąg]

  O co za ulga !

 • Sheeshka

  [Re: The L-Word będzie mieć dalszy ciąg]

  Czy mógłby mi ktoś podać stronę/torrenty lub coś podobnego skąd mogłabym ściągnąć odcinki TLW?
  Do tej pory udalo mi się ściągnąc 8 dcinków 1 sezonu i nie da rady więcej… a chcę wiecej…
  Z góry dziekuję..

  zwracamy uwagę, że nie należy propagować działań sprzecznych z prawem. detr.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa