Ranking najatrakcyjniejszych Polek – kto kręci polskie lesbijki?

W oparciu o autorski ranking zaprzyjaźnionego z homikami portalu kobiety-kobietom.com Onet stworzył listę Polek, które polskie lesbijki uważają za najatrakcyjniejsze

Pierwsza na liście ciasteczek – Karolina Gruszka, dalej Anita Werner i Maria Peszek, po niej Doda i Magdalena Cielecka…

Ciekawe, jakie kryteria zastosowały twórczynie onetowego rankingu – na pierwszy rzut oka przemieszano atrakcyjność, klasę, inteligencję, kreatywność – w różnych kombinacjach. Zastanawia też brak zbieżności z powoływanym rankingiem portalu kobiety-kobietom, ale może Czytelniczki i Czytelnicy pokuszą się o wyjaśnienie tych wątpliwości?

(sass)

2 komentarzy do:Ranking najatrakcyjniejszych Polek – kto kręci polskie lesbijki?

 • K.

  [Re: Ranking najatrakcyjniejszych Polek - kto kręci polskie lesbijki?]

  Jestem ciekawa, dlaczego autorki galerii na onecie, Panie Joanna Bartmańska i Agata Jawoszek, wybrały brzydkie zdjęcia – z jakimiś minami i grymasami. A dlaczego ranking np. 20-tu najpiękniejszych kobiet (w domyśle: pożądanych przez mężczyzn heteroseksualnych) zawiera fotografie wypucowane, bez żadnej skazy na twarzy, czy sylwetce fotografowanej osoby?

  Będę się upierać, że autorki galerii chciały oszpecić większość pań wymienionych w tym (wyjętym z d..py, bo nie z portalu KK) rankingu, a tym samym udowodnić, że lesbijki są jakieś wykolejone pod względem gustu i mają wręcz zapędy turpistyczne.

  Szkoda, że ranking wyjęty jest z kontekstu i nie jest zrozumiały dla przeciętnego heteryka – nikt nie się przecież nie domyśli, dlaczego znalazła się tam np. trochę zapomniana Renata Przemyk, która wśród heteryków za żadną piękność wyjątkowej urody i „selebriti” nie uchodzi.

  Wystarczy nadać rankingowi opisem jakieś tło, trochę go skonwencjonalizować i dla przeciętnie wykształconego czytelnika wszystko będzie jasne i klarowne. Autorki z tego zrezygnowały, pozostawiając mu dowolną interpretację, która, patrząc na komentarze, brzmi mniej więcej tak: lesbijki-bezguścia urwały się chyba z komosu.

  Dziękuję za uwagę.

 • Panie Redaktorki

  [Re: Ranking najatrakcyjniejszych Polek - kto kręci polskie lesbijki?]

  A więc droga K. Panie redaktorki nie wyjęły rankingu ani z d.. ani z K-K. Jak ktoś umie czytać to przeczyta, że ranking powstał z inspiracji Listą 80; nie przeczyta, że w porozumieniu z KK, ani że z dużym wysiłkiem przeforsowały temat. Nie są też homofobkami a wręcz przeciwnie, nie wybrały również zdjęć brzydkich tylko takie jakie uznały za fajne, a ranking zrobiły z przekonania. A galeria ma pokazać, nie komentować. Użytkownik widzi i myśli. Chcesz siedzieć w szafie K-K to siedź. Moim zdaniem ta receznja, komentarz to zwykłe czepianie. Zrobisz lepiej? Zapraszam do Onetu!
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa