Milczenie nie jest złotem

Zapraszamy do udziału w projekcie „Milczenie nie jest zlotem. Przeciwdziałanie dyskryminacji i przemocy ze względu na płeć i orientację seksualną”, który został sfinansowany przy udziale środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

W jego ramach przewidziane są m.in. następujące działania:

I. 2-dniowe szkolenie skierowane do osób pracujących z kobietami i dziewczętami narażonymi na dyskryminację krzyżową ze względu na płeć i orientację seksualną (m.in. do: nauczycielek/i, psychologów/żek, pedagożek/ów, pracownic/ków społecznych, służby zdrowia, policji, wymiaru sprawiedliwości, członkiń/członków i pracownic/ków organizacji pozarządowych).
W ramach szkolenia zostaną przedstawione i przepracowane psychologiczne i prawne aspekty pracy z ofiarami dyskryminacji, omówione dotychczasowe doświadczenia polskie i zagraniczne w tym zakresie, dobre praktyki. Częścią integralną szkolenia będzie warsztat antydyskryminacyjny.

II. Cykl warsztatów pt. „Działać każda może” dla lesbijek, biseksualistek i innych kobiet, nie identyfikujących się jako heteroseksualne, które narażone są na dyskryminację krzyżową (ze względu na płeć i orientację seksualną).
Podczas trzech 2-dniowych spotkań odbędą się m.in.: warsztat antydyskryminacyjny, prawny, anty-przemocowy.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie:
http://www.bezuprzedzen.org/aktualnosci/art.php?art=264

***

Wyczerpujące informacje o szkoleniach znajdziesz także na stronie Homiki.pl. Kliknij tutaj

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa