Kiszonki w Fabryce Gwiazd…

Roztańczone gwiazdy na lodzie, Jola R. i Jarek J. czy mający talent śpiewacy operowi kręcący hula-hopem podczas wykonywania arii mają konkurencję – Fabrykę Gwiazd, nowy program Polsatu, będący skrzyżowaniem Idola i Big Bradera.

Żenua dnia, którym „żyła” Polska, jest eks gwiazdor porno Marcin. Jeśli jeszcze nie wiecie o co chodzi a chcecie w poniedziałek być na bieżąco w rozmowach przy automacie do kawy w biurze poczytajcie sobie o tym gdzie indziej.

Tymczasem homiki.pl mają dla was równie ciekawą homohistorię z Fabryki.

Aż dziw, że Fabryka Gwiazd dotarła do Polski tak późno. Program wymyślili dwieście lat temu Francuzi. Co więcej, przeżyli już n+1 jego edycji!

To nie koniec! Otóż w 2003 roku (!!!) drugie miejsce, a raczej pierwsze ex aequo, zajął Michał Kwiatkowski z Gorzowa Wielkopolskiego. W ojczyźnie występował w siateczkowej koszulce w Szansie na sukces. Docenili go dopiero jednak Francuzi. Od tamtej pory wydał dwa albumy, w Polsce, występował na (dogorywającym wtedy przed przeprowadzką do TVN) festiwalu w Sopocie. Michał jest ency więc możecie poczytać sobie o nim więcej.

(mm)

3 komentarzeKiszonki w Fabryce Gwiazd…

 • Marcin

  [Re: Kiszonki w Fabryce Gwiazd…]

  A co to za żenua?

  Bardzo przystojny chłopak, który na dodatek ładnie śpiewa – wczoraj był wśród dwójki najlepiej śpiewających osób w tym programie. Kapitalnie zaśpiewał piosnkę Erica Claptona.

 • xx

  [Re: Kiszonki w Fabryce Gwiazd…]

  Żenada jeśli chodzi o temat, a nie o chłopaka i jego przeszłość (to jego sprawa). Tak to wyczytałem z artykułu. Dodam, że program jest koszmarny, próbowałem go oglądać specjalne dla tego chłopca, ale zwyciężyły Gwiezdne Wojny, więc nie wiem jak zaśpiewał Claptona i w sumie pewnie się nie dowiem już. Jury w programie tylko słodziło uczestnikom, a pewnie polsatowi taki skandal się przysłuży. A ten chłopak już może uczyć się śpiewać dla polsatu: money, money, money…

 • Cyn

  [Re: Kiszonki w Fabryce Gwiazd…]

  Chwilunia, momento. Star Academy wcale nie dotarło do polski tak późno. Finałowy odcinek edycji, w której występował Michał był na pewno pokazywany w polskie telewizji. Pamiętam jak dziś, byłam akurat tutaj i dziwiłam się niemiłosiernie. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że francuska wersja programu ma inny poziom. Dla mnie w każdym razie jest zdecydowanie bardziej znośna…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa