Jola Rutowicz jest homofobką!

Polski szołbiz to nie tylko żenujące Cichopki, Kożuchowskie, wokalista Feel (jak on ma na imię?). To także całkiem potężna armia freaków, ludzi świadomi swojej kreacji i konsekwentnie wybijający się ponad szarzyznę tego kraju. Biseksualna Doda, Wiśniewski czy zdystansowany do siebie Wojewódzki (widzieliście ostatni odcinek z Marią Peszek? – świetny! niosący powiew Zachodu), swoimi mało konwencjonalnymi postawami czy „skandalami”, zdziałali pewnie więcej na rzecz szerzenia idei tolerancyjnego społeczeństwa i prawa do „bycia sobą”, niż niejedna szczytna społeczna akcja.

Na tym tle Jola Rutowicz ze swoimi manierami, koniem i intelektem połyskującym błyszczykiem, wydawała się być chodzącą manifestacją „bycia sobą”. Na przekór śmiechom, docinkom i internetowym wulgaryzmom. I nie chodzi tylko o jej medialny obraz, ale o kontekst szerszy – akceptacji i otwarcia (przynajmniej mediów) na odmienność!

Niestety, Jola popisała się homofobią.

Oddajmy głos Pudelkowi:

Nie będzie mnie oceniał ktoś, kto sypia z innymi mężczyznami – zapowiada Jola Rutowicz na kilka dni przed rozpoczęciem programu Gwiazdy tańczą na lodzie, którego jednym z jurorów został Tomasz Jacyków. Pod względem niechęci do gejów ta dwójka może się dogadać, bo Jacyków także dał wielokrotnie do zrozumienia, że nimi gardzi i „tylko ich rucha”.

Zasadniczo poszło o to, że Jacykowowi nie podoba się styl ubierania Jolanty, która w tym względzie nie uznaje krytyki(…)

Oboje są siebie warci. A o Joli napisaliśmy po raz pierwszy i ostatni. Szkoda, że dziewczyna publicznie wyznająca miłość do konika, jest zamknięta na Innych.

(mt)

9 komentarzy do:Jola Rutowicz jest homofobką!

 • Mari

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  Trafny komentarz, właśnie, że taki Wiśnia będący idolem na przysłowiowych zadupiach (nie jest to pejoratywne określenie, moja siostrzenica śpiewała jego piosenki jak miała 4-5 lat), niesie kaganek tolerancji i uczy szacunku do ludzi. Doda tak samo! Jola „białe kozaczki” Rutowicz to nieporównywalnie niska półka, ale wierzę, że jest manieczkową idolką – szkoda, że homofobiczną.

 • Mari

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  acha jeszcze jedno, bo możecie nie wiedzieć – ‚manieczkowa idolka’ /jak wyżej napisane/ od Manieczek, chyba największej dyskoteki w kraju:)

 • Erico

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  kto to jest Jola Rutowicz?

 • royte_pomerantsn

  [-> Erico]

  Celne pytanie ;)
  Ale skoro, jak pisze Mari (i zapewne ma rację), jest ona na spółę z Wiśniewskim i Dodą czynnikiem opiniotwórczym na prowincji, gdzie ludziom LGBTQ żyje się podwójnie źle – to tym bardziej niech spada na bambus. Wybuczeć ją trzeba, no sory :/

 • Greg

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  Jola Rutowicz tu, Jola Rutowicz tam – kto to właściwie jest? :/

 • Yo-Yo

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  To emigrantka z Libanu.

 • Piet

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  To laska która lubi konie, ma jednego rózowego i uwielbia lateks i skory.
  Jak ona moze byc homofobka, to sprzecznosc!

 • marek

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  Stek bzdur! Oglądałem BB i ona WYRAŹNIE powiedziała tam, że bycie gejem jest OK oraz wsparła tego chłopczyka, który miał problem ze swoją orientacją. Powiedziała też, że ma wielu przyjaciół gejów.

 • Twoje imię jola

  [Re: Jola Rutowicz jest homofobką!]

  ratunku, kto to jest jola rutowicz??!!!!!
  Zobaczyłam ją po raz pierwszy w Gwiazdy na lodzie ( jeżdżą) ! Brzydka, fatalnie ubrana, niegrzeczna.
  Taka osoba ma kształtować opinię , wszystko jedno gdzie?
  I co to za gwiazda? w czym? z jakiej dziedziny?
  Koperniku zatrzymaj ziemię , ja wysiadam!
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa