George: wstydź się!

Takim to się powodzi! George Michael poleciał właśnie ze swoim partnerem Kenny Grossem na wakacje! I to w środku całej afery!
Nieuświadomionych uświadamiamy: w zeszły piątek 45-letni piosenkarz został zatrzymany w toalecie w londyńskiej dzielnicy Hampstead Heath pod zarzutem posiadania narkotyków.
Jak zapewnie wszyscy pamiętają, nie była to pierwsza toaleta, w której George miał konflikt z prawem (i nie pierwsze narkotyki, z którymi miał problem).
O innej przygodzie można przeczytać poniżej:
http://homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1807

Parę dni później piosenkarz przeprosił fanów i opinię publiczną za swoje nieodpowiednie zachowanie. Przy okazji rozgorzały kolejne dyskusje na temat nietykalności celbrytów, którym widocznie wolno posiadać narkotyki klasy A i C.

George ponownie przeprosił wszystkich oburzonych, po czym opuścił swój apartament na Highgate z sześcioma ogromnymi walizkami i podążył swoim BMW (kierowanym przez męża) do prywatnego samolotu na lotnisku Luton.

info: London LITE
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa