Ellen i Portia na ślubnym kobiercu [zdjęcia]

Wszystkie lesbijki świata (no, powiedzmy, prawie wszystkie – wielbicielki dobrych programów komediowych i/lub celebrytów) doczekały się wreszcie na to wiekopomne wydarzenie – Ellen DeGeneres i Portia de Rossi zawarły w sobotę związek małżeński.

Jak donoszą tęczowe portale oraz nietęczowe serwisy glamour, panie powiedziały sobie „tak” w swoim domu w Los Angeles, na maleńkiej, zupełnie prywatnej ceremonii. Homiki.pl łączą się z całym światem homo w najszczerszych życzeniach wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia – oraz w żalu, ze na uroczystość nie udało się wedrzeć ani jednemu, najmniejszemu paparazzi – dzięki czemu możemy jedynie wyobrażać sobie Ellen w białym garniturze, a Portię w jasnoróżowej sukni, które stworzył dla nich znany amerykański projektant Zac Posen.

Oczywiście złe języki twierdzą, że ceremonia miała m.in. na celu przypomnienie światu i nieco już zapomnianej Portii (Ellen przypomnienia nie potrzebuje, bo sława jej komediowego show zatacza coraz szersze kręgi – homiki.pl polecają choćby skorzystanie z youtube), ale takie obrzydliwe pomówienia stanowczo odrzucamy i oddajemy się marzeniom, że i kiedyś, u nas… No właśnie, które celebrytki?

A oto garść zdjęć ze ślubu:

(sass)

3 komentarzy do:Ellen i Portia na ślubnym kobiercu [zdjęcia]
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa