Sodomia w walce z opozycją

Przywódca opozycji w Malezji Anwar Ibrahim został wczoraj aresztowany na kilkanaście godzin w związku z zarzutami o sodomię – podaje onet.pl za CNN.

To już drugi pobyt Anwara w więzieniu z podejrzeniem o sodomię. Za pierwszym razem oskarżono go o utrzymywanie stosunków seksualnych z kierowcą jego żony. Tym razem oskarżono go o seks ze swoim dwudziestotrzyletnim współpracownikiem. Do intymnego spotkania miało dojść w jednym z luksusowych apartamentów w czerwcu tego roku. Anwar zaprzecza zarzutom i dodaje, że to kolejna próba usunięcia go z politycznej sceny.

To się nazywa homofobia! W Malezji stosunki homoseksualne, nawet jeśli obie strony tego pragną, są zakazane. Ostre, koraniczne prawo za sodomię straszy nawet dwudziestoletnią odsiądką w więzieniu.

Więcej: http://wiadomosci.onet.pl/1790436,441,item.html

(pw)

1 komentarz do: Sodomia w walce z opozycją

  • QUASIMODO

    [Re: Sodomia w walce z opozycją]

    Dwie dorosłem osoby tej samej płci żyją/uprawiają sex i kogo to ma prawo qurwa obchodzić niech lepiej rząd Malezji czy innego kraju zajmie sie socjalnymi sprawami swoich obywateli i tyle. Wole płacić wysokie podatki i żyć w socjalizmie (skandynawskie kraje) niż pod klerykalno faszystowskim jarzmem gdzie zagląda sie ludziom pod kołderkę a bieda piszczy na ulicach. Cuż z tego co wiem Malezja muzułmańska jak i katolicka Polska orłami w gospodarce nie są. Więc moraliści i rządzący powiem krótko „Gospodarka głupcze” a przyrost naturalny sam skoczy o parę ładnych procent.

    P.S. Módl sie w domu po kryjomu. (to do do muzułmańskich jak i rodzimych talibów)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa