Cieszmy się – Kraków nas chce!

Jak donosi dzisiejsza Gazeta Wyborcza, biuro promocji miasta Krakowa postawiło na najbardziej jego zdaniem zasobnych w finanse turystów – i kocha LGBTQ. Oraz przygotuje przewodnik po Krakowie skierowany specjalnie do nas, a także billboardy, plakaty i informacje w Internecie.

Super.

Redakcję zastanawia tylko pewien specyficzny tok myślenia. - Dysponujemy badaniami, z których wynika, że geje i lesbijki wydają na rozrywkę i wypoczynek znacznie więcej pieniędzy niż turyści podróżujący z rodziną czy znajomymi. Zamierzamy na tym zarobić – mówi bez ogródek Izabela Helbin z biura promocji i marketingu miasta. Czyżbyśmy nie podróżowali ze znajomymi? Ani, o zgrozo, z rodziną? Gej podróżujący ze swoją znajomą, lesbijką, nie podróżuje już ze swoją znajomą, tylko z lesbijką? Para kobiet wypoczywająca na Mazurach z teściami i szwagierstwem nie podpada pod kategorię?

Ale może się czepiamy, jak zwykle…

sass

7 komentarzy do:Cieszmy się – Kraków nas chce!
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa