Castle Party 2008 – rozkład jazdy

Castle Party 2008
ZAMEK BOLKÓW

Piątek 25.07.08

start 19.00

OFF NIGHT -

DJ MarKucH (SINusoid Squad, pl) – chillout-ethno-trance
THE MOON AND THE NIGHTSPIRIT (hu) – live
SIEBEN (gb) – live
DIVA’ine EYE (pl/gr) – performance project

( Fetish, Erotic, Exiting Body Piercing )
ERROR::GENESIS (ua) – live
DJ Emmanuelle 5 (The Dead Sexy Inc., Lt-No, fr)

(fire show)
CLICKS (pl) – live

sobota 26.07.08

start : 14.00

1.THY DISEASE (pl)
2.COLONY 5 (DE)
3.1984 (PL)
4.CINEMA STRANGE (USA)
5.32 CRASH (Front 242 side-project, J.L. De Meyer & Implant) (be)
6.XIII. STOLETÍ (cz)
7.GARDEN OF DELIGHT(DE)
8.IN STRICT CONFIDENCE(DE)
9.ANNE CLARK (feat. Implant (be)) (gb)
10.DIE KRUPPS( DE)

niedziela 27.07.08

start: 15.00

1.XESS (lt)
2.RED EMPREZ (pl)
3.MADE IN POLAND (pl)
4.REAPER (de)
5.SITD (de)
6.CLOSTERKELLER (pl)
7.PATI YANG & FlyKKiller (gb)
8.THE CRUXSHADOWS (usa)
9.DEINE LAKAIEN (de)

W piątek 25 lipca o godz. 20.00 odbędzie się koncert w kościele katolickim przy Staromiejskim Rynku. Wystąpi Persephone (AT),

Również w piątek, pierwszego dnia festiwalu na zamku, ponownie pokażemy wam performance, który na pewno was poruszy. Mieszankę fetyszu, symbolizmu, psychodeli z przedstawianiem bólu jako formy katharsis. Myślę, że wystarczy, więcej nie chcemy zdradzać.

Po sobotnich koncertach w klubie Arena odbędzie się przedstawienie Ars Demonica grupy Torann – Clann Miecza i Ognia. Serdecznie zapraszamy!

Czwartek – 24.07.2008 – WARM UP

ARENA CLUB

TRAN(S)CE::NDENTAL NIGHT
dark psychedelic, goa, progressive trance

DJ Rafał Tomaszczuk (Agonised By Love, Akadera Radio, pl) – 21:00-22:00
DJ Tau (In Dark We Thrust /party/, pl) – 22:00-23:00
DJ tonid (In Dark We Thrust /party/, pl) – 23:00-0:00
DJ Leszek Rakowski (Fading Colours, pl) – 0:00-1:30
DJ YadYam (Pulsar Trance Formation /collective/, pl) – 1:30-3:00
DJ Auriar (pl) – 3:00-4:30
DJ Sthilmann (Mercury Radio, Electrofobia /party/, TOG /party/, pl) -
4:30-6:00

HACJENDA CLUB

STAY IN THE RHYTHM

DJ AgraX (Fashion Victim /party/, pl) – 21:00-22:30
DJ piTer (Danse Macabre /party/, pl) – 22:30-0:00
DJ noName (Postindustry.org, pl) – 0:00-1:30
DJ ManieK (Danse Macabre /party/, pl) – 1:30-3:00
DJ Fairyboy (Hard Cock /party/, pl/is) – 3:00-5:00

Piątek 25.07. 2008

INDUSTRIAL NIGHT
Arena Club, start: 0:00
live acts – experimental electronic/idm/ambient/power noise/industrial

0:00-0:40 SQUARE EXTENSION (PL)
0:50-1:30 THE VOID OF NUL HAIDE (PL)
1:40-2:20 ELEKTRO JUGEND KOLLEKTIV (GB/PL)
2:30-6:00 DJ jacup_H (Beast of Prey /magazine/, PL) – rhythm’n'industrial/power noise/urban dub terror

BRESLAU NIGHT
Hacjenda Club, start: 21:00
21:00-22:30 DJ Angelo (d’Archangel, Mordfabrik /party/, PL) – new romantic/alternative 80s/dm
22:30-0:00 DJ Cute (Mordfabrik /party/, PL) – dark-harsh electro/ebm
0:00-1:30 DJ Einar (Mordfabrik /party/, Liverpool Club /Wroclaw/ Resident, PL) – electro club hits/oldschool ebm/goth
1:30-3:00 DJane Frail (Darkbeat /party/, La Nuit Fatale /party/, PL) – electro/electro-clash/big beat
3:00-5:00 DJ Zielony (Darkbeat /party/, PL) – 80s/oldskul ebm/electro-industrial

Sobota 26.07.08

VAMPIRE FREAKS NIGHT
Arena Club, start: 22:00
approved & supported by VampireFreaks.com

22:00-23:30 DJ Alan (Schism /party/, Catch 22 /party/, GB) – ebm/electro/harsh ebm/industrial
23:30-1:00 DJ Metalhammer (Alte Fabrik Club /Ebersbach/ Resident, DE) – ebm/electro-industrial/tbm/future-pop/darkwave/80s
1:00-2:30 DJ George P. (Underworld Club /Athens/ Resident, GR) – electro-industrial/ebm/noise/future-pop/electro-goth
2:30-4:00 DJ Dobermann (Alternation.pl, PL) – electro/indu/noise
4:00-6:00 DJ Khimaira (Club Inferno /party/, JP) – dark electro/terror ebm/harsh & rythmic noiz/dark trance

UNITED COLOURS OF DARK
Hacjenda Club, start: 22:00
22:00-0:00 DJ GothZilla (Vampiriada /party/, pl) & DJ Jawil (Vampiriada /party/, Goth’o'Mania Festival, PL) – gothic rock/cold wave/gothic metal/dark wave/new romantic
0:00-1:00 DJ Blackhawk (Digital Transmission /party/, Goth’o'Mania Festival, M25 Club /Warsaw/ Resident, PL) – industrial/aggrotech
1:00-2:30 DJ AndyRavenSable (Betty Ford Clinic /party/, The Raven /party/, GB) – electro-industrial/dark electro
2:30-4:00 DJ u-men (head-less, Heavens in Motion /party/, LKB /Görlitz/, DE) – ebm/dark electro/synth-pop/80s
4:00-5:00 DJ Mirage (Electro Prague Festival, CZ) – ebm/synth-pop/electro-glam/electro-industrial/gothic

Niedziela 27.07.2008

ARENA CLUB

GIRLZZZ ATTACK – DJANES NIGHT

DJane Copycat (Gothic.com.ua, ua) – 22:00-23:30
DJane Hellen (Gothic.ru, ru) – 23:30-1:00
DJane Ninaa-x (gb) – 1:00-2:30
DJane Sigma (Digital Transmission /party/, pl) – 2:30-4:00
DJane Nathashah (Alternation.pl, pl) – 4:00-6:00

HACJENDA CLUB

BATS NIGHT

DJ Tyrant (Gothic.com.ua, ua) – 22:00-23:30
DJ Chesnokov (Gothoteka /party/, pl) – 23:30-1:00
DJ Thunder (Kryptorium /party/, The Raven /party/, Wrecked Gothic Boat
/party/, gb) – 1:00-2:30
Betrayal (Deathcamp Project, pl) – 2:30-3:30
DJ NachtStalker Kaneda (Afera Radio, Night of the Dancing Dead /party/,
pl) – 3:30-5:00

2 komentarzy do:Castle Party 2008 – rozkład jazdy




Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa