Justin ma duży ''interes''! Za duży…

Sensacja sezonu.

Plotek.pl donosi, że Justin Timberlake, czyli bożyszcze wszystkich ciotek na całym świecie, ma dużego penisa! Jest tak ogromny, że nie mieści się w kadrze. Dlatego na potrzeby filmu, w którym boski Justin gra, trzeba było go zmniejszyć cyfrowo. Ale oddajmy głos Plotkowi.pl:

O całej sprawie prasę poinformował reżyser obrazu i ekranowy partner Justina Mike Myers, który stwierdził, że gdy artysta pojawił się na planie filmowym w obcisłych spodenkach kąpielowych speedo, wprowadził w osłupienie całą ekipę filmową. Mike powiedział prasie:

Podobno spodenki speedo mają to do siebie, że przy całej ich obcisłości firma zawsze stara się zaprojektować je tak, żeby nie uwypuklały pewnych części ciała. Cóż, patrząc na Justina, jestem gotowy się nie zgodzić z tym twierdzeniem.

To nie koniec szokujących opowieści:

Justin stwierdził, że w spodenkach czuł się całkiem pewnie, natomiast denerwujące było to, że wpijały mu się między pośladki.

Cóż Justinie, możemy doradzić tylko pozbycie się niewygodnej garderoby…

Tutaj Justin w (prawie) całej okazałości:

A jeśli przypadkiem traficie w sieci na zdjęcie Justina w kąpielówkach (niekoniecznie speedo), to oczywiście poinformujcie nas o tym, zamieszczając stosowny komentarz.

(mt)

2 komentarzeJustin ma duży ''interes''! Za duży…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa