Zapisy na warsztaty WenDo dla kobiet kończą się!

Feminoteka zaprasza:
Już po raz czwarty, wspólnie z OPS Praga Północ, zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach dla kobiet, odbywających się w ramach projektu „Razem bez przemocy”. Warsztaty obejmą następujące zagadnienia: samoobrona i asertywność WenDo (17-18 maja), zdrowie i kobiecość oraz techniki relaksacyjne (31 maja), edukacja prawna (01 czerwca).
Wszystkie warsztaty odbędą się w godzinach 10.00-16.00. Na czas warsztatów oferujemy bezpłatną opiekę nad dziećmi! Rekrutacja trwa do 15 maja.
Liczba miejsc ograniczona! Zajęcia bezpłatne! Zgłoszenia pod numerem: 022 394 73 72, 022 394 72 96 lub e-mailowo: olgab[at]feminoteka.pl, alinas[at]feminoteka.pl

Poczytaj czym jest WenDo

Redakcja poleca te warsztaty szczególnie w kontekście homiczek – kobiety LBTQ są niejednokrotnie narażone na przemoc, czy to werbalną, czy fizyczną – na ulicy, ale i w rodzinie… Warto wiedzieć, jak się bronić, warto nauczyć się odpierać atak samą swoja postawą, warto poznać mechanizmy wyparcia z głowy agresora pomysłu ataku zanim dojdzie do konfrontacji.

Warto też podnieść poczucie własnej wartości, a nad łóżkiem powiesić – już przysłowiową – deseczkę przełamana ciosem dłoni.

Serdecznie zapraszamy!

(sass)

1 komentarz do: Zapisy na warsztaty WenDo dla kobiet kończą się!

  • emo

    [Re: Zapisy na warsztaty WenDo dla kobiet kończą się!]

    Tak na marginesie niusa. Właśnie o deseczce rozmawiałem z koleżanką kilka dni temu. Ona swoją przełamała za pierwszym uderzeniem i mówiła, że wszystkim kobietom z jej grupy się to udało. Ciekawe, bo deseczka miała ponoć 2 cm grubości, więc nie jest to chyba zbyt proste, zwłaszcza, że o psychikę tu chodzi, o świadomość, że można to uczynić.
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa