Wrocławski homofob roku wybrany!

Wrocławski dodatek do Gazety Wyborczej donosi:

Na tytuł radny Skoczylas zasłużył, zdaniem młodych lewicowców, swoją reakcją na primaaprilisowy żart „Gazety”. 1 kwietnia podaliśmy, że Wrocław będzie pierwszym miastem w Polsce, które umożliwi homoseksualistom zawieranie związków partnerskich. W tekście – licząc na poczucie humoru i otwarty umysł radnego, członka kabaretu Elita – wymyśliliśmy wypowiedź Skoczylasa, który przyklaskiwał pomysłowi.

Na drugi dzień okazało się, że zakładając tolerancję radnego, bardzo się pomyliliśmy. Jerzy Skoczylas przesyłał do „Gazety” pełen oburzenia list, w którym napisał m.in.: „Kategorycznie protestuję przeciwko wykorzystywaniu mojego nazwiska w promowaniu dewiacji seksualnych i zboczeń”.

Kilka dni później tłumaczył wprawdzie, że „choć ma swoje zdanie o związkach homoseksualnych, to nie zamierza przeciwko nim protestować” i zapewniał, że wśród jego znajomych są również osoby o innej niż jego własna orientacji seksualnej.

Młodych socjaldemokratów to jednak nie przekonało.

Nas też pan radny nie przekonuje, pamiętamy wszak jego wystąpienia w mediach (np. w Faktach), gdzie dobitnie powtórzył swoje słowa z listu do redakcji wrocławskiej GW, oto cytat:

„Kategorycznie protestuję przeciwko wykorzystywaniu mojego nazwiska w promowaniu dewiacji seksualnych i zboczeń. Żądam przeprosin! Zamieszczona przez wasze pismo informacja uwłacza mojej godności, poglądom i w najwyższym stopniu narusza moje przekonania religijne.”

I wszystko jasne.

(mt)

1 komentarz do: Wrocławski homofob roku wybrany!

  • Taki ktoś

    [Zaraz, zaraz…]

    Elita? Jaka „Elita”?! Chyba „Elitka” – te poglądziki rodem z półświatka akurat na tyle zasługują…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa